فرماندار البرز:

باید در مدیریت، مکانیابی و پراکنش کمپ‌های ترک اعتیاد اهتمام ویژه‌ای لحاظ گردد

  • 22 Jul 2023
  • News Code: 323237
  • تعداد بازدید : 19

فرماندار البرز گفت: نباید اجازه داد که رشد قارچ گونه کمپ‌ها به هویت و فرهنگ جامع شهرستان آسیب بزند؛ لذا باید در مدیریت، مکانیابی و پراکنش کمپ‌های ترک اعتیاد اهتمام ویژه‌ای لحاظ گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اظهار داشت: شورای هماهنگی با توجه بر اقدامات مطلوب در سال گذشته توانست رتبه اول را در استان کسب کند که حاکی از اهتمام خوب اعضای شورا نسبت به مسئله مبارزه با مواد مخدر می‌باشد که شایان تقدیر است.

وی افزود: ادارات دستگاه‌ها در اجرای طرح روستای پاک، تجارب مفیدی کسب کرده اند و اکنون می‌توانند از این تجارب ارزشمند در اجرای طرح یاری گران زندگی در روستاها استفاده کنند.

غفوری در خصوص برنامه‌ریزی جهت اجرای طرح‌های فرهنگی گفت: در حوزه پیشگیری ضمن تأمین زیرساخت‌های مهم نظیر امکانات ورزشی، باید در حوزه فرهنگی نیز برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد؛ لذا جهت تحقق در برنامه‌های فرهنگی حوزه پیشگیری از مواد مخدر، از ظرفیت آموزش و پرورش استفاده شود.

فرماندار البرز در مورد مدیریت در کمپ‌های ترک اعتیاد افزود: نباید اجازه داد که رشد قارچ گونه کمپ‌ها به هویت و فرهنگ جامع شهرستان آسیب بزند؛ لذا باید در مدیریت، مکانیابی و پراکنش کمپ‌های ترک اعتیاد اهتمام ویژه‌ای لحاظ گردد.

گفتنی است؛ در این جلسه ضمن ارائه گزارش دستگاه‌ها در خصوص مصوبات جلسات پیشین، وضعیت گشت‌های مشترک ادارات مرتبط و دستگاه انتظامی مورد بررسی قرار گرفت.


Share