فرماندار شهرستان البرز:

صرف شرکت در جلسات ملاک عمل نخواهد بود

  • 14 Nov 2022
  • شناسه مطلب: 325785
  • تعداد بازدید : 6

فرماندار شهرستان البرز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت: مجموعه ادارات باید دارای پویایی و تحرک لازم برای اقدامات اثربخش باشند، صرف شرکت در جلسات ملاک عمل نخواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

غفوری فرماندار شهرستان البرز، در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، که به ریاست وی و در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: دستگاه‌ها باید به فلسفه وجودی خود در خصوص حضور در چنین جلساتی توجه کنند تا بتوانیم جلسات را از حالت سوری به جلسات کاربردی و با نتیجه مشخص برگزار کنیم.

 

وی افزود: مطالبات دستگاه‌ها به ویژه در حوزه جوانان از طریق خود آنها با ادارات کل پیگیری شود، مجموعه ادارات باید دارای پویایی و تحرک لازم برای اقدامات اثربخش باشند، صرف شرکت در جلسات ملاک عمل نخواهد بود.

 

غفوری اضافه کرد: در راستای توانمندسازی باید نظارت گسترده تری در جهت افزایش بهره وری سیاستهای دولت و ممانعت از هدر رفت منابع دستگاه‌ها و استفاده بهینه از آنها، انجام شود.

 

گفتنی است در این جلسه ضمن پیگیری مصوبات استانی و شهرستانی جلسات پیشین، مقرر گردید تا در جلسات آتی آموزشی در خصوص راه‌های درمان اعتیاد و بررسی پزشکی در این حوضه ارائه گردد.


اشتراک گذاری