فرماندار شهرستان البرز:

توسعه علم در پیوند با اقتدار کشور است

  • 12 Nov 2022
  • شناسه مطلب: 325835
  • تعداد بازدید : 13

فرماندار شهرستان البرز در مراسم اختتامیه جشنواره تولید محتوا، که به همت اداره فنی و حرفه‌ای استان قزوین برگزار شد، گفت: باید به این نکته توجه داشت که توسعه علم در پیوند با اقتدار کشور است و باید در جهت تقویت آرمانهای انقلاب و اقتدار نظام، به پشتوانه علمی جوانان ایران اسلامی حرکت کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار شهرستان البرز، در مراسم اختتامیه جشنواره تولید محتوا، که با حضور پیله فروش معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و عرب مدیرکل اداره فنی و حرفه‌ای استان قزوی، در شهر الوند برگزار شد، ضمن تأکید بر اهمیت تولید محتوا در روند توسعه اقتصادی به ویژه در شهرستان البرز، اظهار داشت: مطابق بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری و توجه ویژه ایشان به مقوله علم و فناوری و سوق دادن آن به روند تولید از مأموریت های مهم دستگاه‌های اجرایی است که باید در تحقق این آرمانها حرکت کنند.

 

وی افزود: با توجه بر سرعت پیشرفت علم و فناوری آنچه که پیش بینی می‌شود، در آینده نزدیک شاهد نقش پر رنگ هوش مصنوعی در زندگی و بطن جامعه خواهیم بود و باید زیرساخت های آن را فراهم کنیم.

 

غفوری فرماندار شهرستان اضافه کرد: مجموعه مدیریتی شهرستان، حرکت خود را در راستای توسعه اقتصادی به ویژه فناوری‌های نرم افزاری، در بحث شهر هوشمند صنعتی البرز، به عنوان اولین شهر صنعتی هوشمند در کشور آغاز کرده و چشم انداز درخشانی را برای شهرستان و حتی استان متصور خواهد بود.

 

همچنین وی در خصوص وقایع و حوادث اخیر و همچنین گرامی داشت شهدای امنیت کشور، گفت: ضمن محکویت برخی سوءمدیریتها و همچنین محکومیت دشمنان کوردل ایران اسلامی، باید به این نکته توجه داشت که توسعه علم در پیوند با اقتدار کشور است و باید در جهت تقویت آرمانهای انقلاب و اقتدار نظام، به پشتوانه علمی جوانان ایران اسلامی حرکت کنیم.

 

گفتنی است در این مراسم از فعالین و نفرات برتر این جشنواره و همچنین سازمان فنی و حرفه ای استان، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و فرماندار شهرستان البرز، تجلیل به عمل آمد.


اشتراک گذاری