فرماندار البرز:

برنامه‌ریزی‌ها باید در راستای امر به معروف باشد

  • 19 Jun 2023
  • شناسه مطلب: 323890
  • تعداد بازدید : 5

فرماندار البرز گفت: اغتشاشات اخیر ثابت کرد که دشمن بانوان و به ویژه دختران ما را هدف گرفته است اما مطابق بیانات مقام معظم رهبری، مردم در همه طیف‌ها با این اغتشاشات همراهی نکردند و این نکته مهمی است که باید در ورود به حوزه امر به معروف و نهی از منکر مد نظر داشت؛ برنامه‌ریزی‌ها باید در راستای امر به معروف باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز در جلسه کارگروه عفاف و حجاب شهرستان اظهار داشت: وظایف همه دستگاه‌ها با توجه بر نوع عملکردشان در کمیته‌های مربوطه مشخص است و باید همه کمیته‌ها ذیل قانون تشکیل و شروع به کار نمایند.

وی افزود: کمیته‌هایی که در ذیل کارگروه عفاف و حجاب تشکیل می‌شود باید با یکدیگر جهت کارایی بهتر در تعامل باشند، این تعامل در نظارت بر وضعیت عفاف و حجاب در دانشگاه‌ها، مدارس و حتی اصناف می‌تواند ملموس تر باشد و قطعاً نتیجه مطلوب جامعه را ارائه خواهد داد.

غفوری اضافه کرد: اغتشاشات اخیر ثابت کرد که دشمن بانوان و به ویژه دختران ما را هدف گرفته است اما مطابق بیانات مقام معظم رهبری، مردم در همه طیف‌ها با این اغتشاشات همراهی نکردند و این نکته مهمی است که باید در ورود به حوزه امر به معروف و نهی از منکر مد نظر داشت؛ برنامه‌ریزی‌ها باید در راستای امر به معروف باشد.

گفتنی است؛ در این جلسه ضمن ارائه گزارش ادارات و دستگاه‌های حاضر در جلسه در حوزه عفاف و حجاب، کمیته‌های این کارگروه اعلام و به مسئولین آن جهت تشکیل و شروع به کار این کمیته‌ها ابلاغ گردید.


اشتراک گذاری