پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان البرز به مناسبت روز جهانی قدس

  • 13 Apr 2023
  • News Code: 324616
  • تعداد بازدید : 7

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی امام جمعه و غفوری فرماندار شهرستان البرز با صدور پیامی مشترک، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از مردم انقلابی شهرستان جهت حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس، دعوت به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

متن این پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

" امروز دفاع از فلسطین، دفاع از حقیقت است؛ حقیقتی بسیار گسترده‌تر از مسئله‌ی فلسطین. امروز مبارزه‌ با رژیم صهیونیستی مبارزه با استکبار است، مبارزه با نظام سلطه است "
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)

روز قدس، روز تجدید حیات اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمین در حمایت امت اسلام از آرمان قدس شریف و فلسطین به شمار می‏رود؛ روزی که نه تنها ملت بیدار و آگاه ایران اسلامی، بلکه تمامی ملت‌های عدالت‌طلب، آزاداندیش و آزادی‌خواه در اقصی نقاط جهان، باحضور در راهپیمایی این روز، انزجار قلبی خود را نسبت به رفتارهای ضد انسانی و جنایات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیسم علیه ملت مظلوم فلسطین، ابراز می‌دارند.

فلسطین به عنوان آرمان جدایی ناپذیر انقلاب اسلامی ایران این روزها نیازمند حمایت تمامی مردمان آزاده جهان است که سلطه و غصب سرزمین دیگران و آوارگی یک ملت اصیل را نمی پذیرند و دخالت قدرت‌های بیگانه در منطقه و حمایت از یک رژیم غاصب، جعلی و وحشی برای تداوم سلطه در منطقه را رد می‌کنند.

در این روز بزرگ که یادگار و ابتکار امام راحل(ره) است در لبیک به بزرگ مبارز آزادی قدس شریف امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای عرصه محور مقاومت، علی الخصوص، سردار دلها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با دعوت از تمامی مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان البرز برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام می‌کنیم در این راهپیمایی در کنار مردم برای آزادی فلسطین از دست غاصبان صهیونیستی را فریاد خواهیم زد.

وعده ما؛ راهپیمایی روز جهانی قدس
»إنْ تَنْصُروا اللهَ یَنْصُرُکُم وَ یُثَبّتْ أقدامَکُم«

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی
امام جمعه شهرستان البرز

مصطفی غفوری
فرماندار شهرستان البرز


Share