پیام فرماندار شهرستان البرز به مناسبت 5 آذر، سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفان

  • 26 Nov 2022
  • News Code: 325666
  • تعداد بازدید : 7

مصطفی غفوری، فرماندار شهرستان البرز ضمن گرامیداشت یاد شهدای امنیت، به ویژه شهدای اغتششات اخیر، طی پیامی به مناسبت پنجم آذرماه، سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفان از دلاوری‌ها و رشادت‌های این مردان و زنان ولایی تقدیر کرد. متن این پیام به شرح ذیل است؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

 

بسم الله الرحمن الرحیم

عرصه‌ی بسیج یک عرصه‌ی عمومی است؛ نه مختص یک قشر است، نه مختص یک بخشی از بخشهای جغرافیائی کشور است، نه مختص یک زمانی دونِ زمان دیگری است؛ نه مختص یک عرصه‌ئی دون عرصه‌ی دیگری است. در همه‌ی جاها، در همه‌ی مکانها، زمانها، عرصه‌ها و در همه‌ی قشرها، این وجود دارد. این معنای بسیج است.

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی

 

درخشش بسیج در عرصه های مهم کشور از حضور سرافرازانه در دوران دفاع مقدس تا صحنه های مختلف تأمین امنیت و پیشرفت کشور نشان از تدبیر و بلند نظری امام راحل در پایه گذاری این نهاد ارزشمند در سال ۱۳۵۸ دارد، نهادی مقدس که علاوه بر صیانت از مرزهای کشور در شکوفایی فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و کارآفرینی نقشی تاثیرگذار ایفا نموده است.

 

ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس از یاد نخواهند برد.

 

اما بسیج در این سالها و به ویژه در حوادث و رخدادهای تلخ کنونی به ما آموخت که روحیه بسیجی داشته باشیم، با این روحیه در برابر همه دشمنان پیروزیم، چه در جنگ تن به تن و چه در جنگ فرهنگی و اقتصادی، اگر بسیجی وار فکر کنیم و حرکت کنیم، قطعاً پیروزی از آن ماست.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی، هفته بسیج این شجره طیبه و یادگار امام راحل عظیم الشان(ره) را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، آحاد مردم بویژه ایثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده معظم شهدا شهرستان البرز تبریک عرض نموده و پایداری و سربلندی این دلاورمردان و پاک باختگان عرصه ایثار را در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند منان خواستارم.

 

 

                                                                                                                                           مصطفی غفوری

                                                                                                                                      فرماندار شهرستان البرز


Share