فرماندار البرز:

فضای صمیمی و میدانی، بسیاری از معضلات و مشکلات را حل می‌کند

  • 18 May 2023
  • News Code: 324185
  • تعداد بازدید : 5

فرماندار البرز گفت: سیاست مجموعه شهرستان بر این است که با ایجاد فضای صمیمی و میدانی، بسیاری از معضلات و مشکلات واحدهای تولیدی را حل کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز در جلسه کمیته تخصصی انرژی خورشیدی که در شرکت بالین تک واقع در شهر صنعتی البرز برگزار شد، اظهار داشت: ورود داوطلبانه صنایع به حوزه‌های گوناگون زیست محیطی و انرژی پاک، نوید آینده‌ای درخشان برای این شهرستان، استان و حتی کشور می‌دهد؛ چرا که می‌تواند به عنوان یک الگوی برتر معرفی گردد.

وی افزود: سیاست مجموعه شهرستان بر این است که با ایجاد فضای صمیمی و میدانی، بسیاری از معضلات و مشکلات واحدهای تولیدی را حل کند؛ مانند طرحی که با عنوان چهارشنبه های صنعت معرفی شده و بر پایه حضور فیزیکی و بررسی گرفتگی های چرخه تولید از نزدیک است؛ بسیاری از این موضوعات در همین فضای صمیمی و البته تخصصی در شهرستان حل شده است.

غفوری اضافه کرد: استفاده از انرژی خورشیدی در این مجموعه می‌تواند بسیار گره گشا و مقرون به صرفه باشد و ضمن جلوگیری از آسیب دیدن تولید به هنگام قطعی احتمالی برق، به چرخه تولید نیز کمک خواهد کرد؛ لذا اگر تولید صدمه ببیند، قطعاً عواقب اقتصادی و اجتماعی فراوانی در سطح جامعه خواهد داشت و به نوبه خود ضمن تقدیر از این واحد تولیدی، در ادامه این مسیر نیز قطعاً حمایت خواهیم کرد.

گفتنی است؛ در این جلسه مسائل تخصصی استفاده از انرژی خورشیدی و ارتباط با شبکه توزیع برق مورد بررسی قرار گرفت.


Share