فرماندار البرز با صدور پیامی روز دانشجو را تبریک گفت

  • 07 Dec 2022
  • News Code: 325632
  • تعداد بازدید : 4

مصطفی غفوری، فرماندار البرز ضمن گرامیداشت یاد شهدای دانشجو و حادثه 16 آذر، با صدور پیامی روز دانشجو را به جامعه علمی کشور به ویژه شهرستان البرز تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری، فرماندار البرز ضمن گرامیداشت یاد شهدای دانشجو و حادثه 16 آذر، با صدور پیامی روز دانشجو را به جامعه علمی کشور به ویژه شهرستان البرز تبریک گفت، متن این پیام به شرح ذیل است؛

 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

شما دانشجویان ستارگان درخشانی هستید که آسمان آینده این کشور را نور باران خواهید کرد؛

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

 

     شانزدهم آذر ماه سالروز شهادت دانشجویان مسلمان و مبارز ایران زمین در سال 1332 که نشان  از  مقاومت و ایستادگی این دلیر مردان در برابر زیاده خواهی، سلطه خارجی و دیکتاتوری  رژیم  شاهنشاهی دارد؛ به عنوان نقطه عطفی در در تاریخ مبارزات سیاسی ملت ایران، یادآور رسالت و نقش دانشجویان این مرز و بوم در نهضت اصیل دانشجویی و طلایه داری این قشر فهیم جامعه در مبارزه  با جهل و نادانی و حراست از عدالت خواهی، آزادی و آزادگی است.

امروزه دانشجویان، این منادیان حق و حقیقت و صاحبان فکر و اندیشه با پشتکار و اراده پولادین خود، حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی و فتح قلل رفیع باورها و اندیشه های ناب را در سر می پرورانند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

این روز فرصتی است که نقش برجسته و پر رنگ دانشجویان، این قشر تاثیرگذار و پرافتخار را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود که آنها همواره در جهت شکوفایی ایران اسلامی تلاش کرده و نقش بسزایی داشته اند و دارند
و امروز کشورمان نیز بیش از هرزمان دیگری به تلاش و پویایی دانشگاه و دانشجویان عزیز برای کار آفرینی، زمینه رشد علمی، اقتصادی و فرهنگی جامعه نیاز دارد .

اینجانب ضمن گرامیداشت حماسۀ 16 آذر و یاد و خاطره شهداء دانشجو،  این روز را به تمامی دانشجویان و دانشگاهیان بویژه جامعه علمی شهرستان البرز تبریک عرض نموده، و از خداوند متعال عزت و سربلندی تمامی دانشجویان و اساتید را خواستارم.

 

مصطفی غفوری
فرماندار شهرستان البرز


Share