فرماندار البرز:

باید نسل های آینده را دریابیم

  • 12 May 2023
  • News Code: 324356
  • تعداد بازدید : 13

فرماندار البرز گفت: تربیت متقاضیان جوان حوزه کسب و کار، به ویژه در جهت اولویت های اشتغال، از اهم وظایف همه ارگان‌ها و دستگاه‌ها می‌باشد که باید مورد توجه قرار گیرد و باید نسل های آینده را دریابیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز در مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه مشاغل که با محوریت نقش آموزش در رشد تولید و در دانشگاه کار الوند برگزار گردید، اظهار داشت: یکی از نکاتی که در برگزاری نمایشگاه اهمیت فراوانی داشت پیوند با نسل جوان و بهره‌مندی از ایده ها و اندیشه‌های جوانان در راه رشد تولید و کسب و کار بود که با توجه بر بازخوردهای صورت گرفته می‌توان گفت این امر محقق گردید.

وی افزود: تبلیغ اولویت‌های اشتغال به ویژه در شهرستان البرز، یکی از شاخص‌های مهم این نمایشگاه بود که باید در چهارمین نمایشگاه مورد ارزیابی قرار گیرد تا در دوره‌های بعدی بتوانیم نمایشگاه را هدفمندتر و با نتایج مطلوب تری برگزار کنیم.

فرماندار البرز اضافه کرد: برخلاف تصورات در این نمایشگاه نگاه فروشگاهی و کسب درآمد وجود نداشت، چرا که آشنایی و آگاهی دانش آموزان از فضای کسب و کار جهت وارد شدن از فضای آموزشی به این حوزه هدف اصلی بود؛ البته این موضوع باید به صورت گسترده تر و در قالب‌های گوناگون برای دانش آموزان برنامه ریزی گردد.

گفتنی است؛ در این مراسم، ضمن تقدیر از مسئولین برگزار کننده چهارمین نمایشگاه مشاغل، از غرفه‌های موجود در این نمایشگاه بازدید و از آنها تجلیل به عمل آمد.


Share