فرماندار البرز:

باید ظرفیت‌های قرآنی را حمایت کنیم

  • 06 Apr 2023
  • News Code: 324714
  • تعداد بازدید : 1

فرماندار البرز گفت: هرچه قدر در حوزه قرآن کار شود در آسیب‌های اجتماعی شرایط بهتری خواهیم داشت، این نگاه باید در مجموعه شهرستان مستولی گردد و باید ظرفیت‌های قرآنی را حمایت کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز در جلسه شورای قرآنی شهرستان البرز اظهار داشت: خوشبختانه شهرستان البرز دارای استعدادهای درخشان قرآنی در سطح استان و کشور می‌باشد که باید مورد توجه و با ایجاد امکانات مطلوب، شرایط بالندگی و معرفی برای آنان مهیا شود.

 

وی افزود: در حوزه قرآنی دو مسئله مهم وجود دارد، یک مسائل زیرساختی و سخت افزاری که باید در شهرستان البرز مجدانه پیگیری شود؛ باید در این حوزه تعارفات کنار گذاشته شود و متولیان شناسایی و اقدامات اجرایی صورت گیرد؛ مسئله دوم مباحث نرم افزاری است که یکی از مواردی که می‌تواند این موضوع را ارتقا دهد، بازدید گروه‌های قرآنی از مراکز موفق و برگزاری اردوهای قرآنی با محوریت آموزشی که سطح کیفی آن قابل توجه باشد.

 

غفوری اضافه کرد: هرچه قدر در حوزه قرآن کار شود در آسیب‌های اجتماعی شرایط بهتری خواهیم داشت، این نگاه باید در مجموعه شهرستان مستولی گردد و باید ظرفیت‌های قرآنی را حمایت کنیم.

 

گفتنی است؛ در این جلسه، که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدوی امام جمعه و طاهرخانی فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) و جمعی از مسئولین فرهنگی و شهری سطح شهرستان ابرز در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید، موضوعات و طرح‌های قرآنی از جمله نحوه برگزاری لیگ قرآنی در مدارس مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.


Share