فرماندار البرز:

باید از ورود گروه‌های ذی نفوذ در مسائل اجتماعی استقبال شود

  • 17 Jun 2023
  • News Code: 323956
  • تعداد بازدید : 4

فرماندار البرز گفت: می‌توانیم از ظرفیت‌های مردمی و الگوی مردمی سازی دولت استفاده کنیم و باید از ورود گروه‌های ذی نفوذ در مسائل اجتماعی استقبال شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اظهار داشت: در خصوص مسائل و آسیب‌های اجتماعی به ویژه حوزه مبارزه با مواد مخدر، می‌توانیم از ظرفیت‌های مردمی و الگوی مردمی سازی دولت در همه ابعاد آن استفاده کنیم و باید از ورود گروه‌های ذی نفوذ در مسائل اجتماعی استقبال شود.

وی افزود: تأثیرگذاری ذی نفوذان در بدنه مردم مانند ایثارگران، ورزشکاران، هنرمندان، کارفرمایان و حتی اعضای شورای اسلامی شهرها بعنوان کسانی که در نزد مردم مطرح و قابل اعتماد می‌باشند، به مراتب از ورود مستقیم دستگاه‌های دولتی بیشتر است و باید با مدیریت مناسب از این ظرفیت در راستای مبارزه با مواد مخدر و اقدامات فرهنگی پیشگیرانه بهره‌ مند شویم.

غفوری در خصوص اهداف تشکیل جلسات ستادی در مسائل اجتماعی گفت: فلسفه تشکیل جلسات ستادی در حوزه آسیب‌های اجتماعی، رفع گره‌های بوجود آمده در اقدامات بین دستگاهی با توجه بر انجام وظایف ذاتی ایشان و هم افزایی در ورود به موضوعات مطرح شده بویژه در حوزه مواد مخدر می‌باشد که نیازمند نگاه دغدغه مند همه اعضای شورا است.

گفتنی است؛ در این جلسه ادارات و دستگاه‌های حاضر، ضمن ارائه گزارش در خصوص مصوبات جلسات پیشین، به اعلام برنامه‌های خود با توجه بر فرا رسیدن هفته مبارزه با مواد مخدر پرداختند.


Share