بازدید سرزده فرماندار شهرستان البرز از نانوایی های الوند، محمدیه و شریفیه

  • 14 May 2022
  • News Code: 326463
  • تعداد بازدید : 5

مصطفی غفوری فرماندار شهرستان‌ البرز با همراهی رئیس اتحادیه خبازان شهرستان بصورت سرزده از چند واحد نانوایی در شهرهای الوند، محندیه و شریفیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

مصطفی غفوری فرماندار شهرستان البرز در بازدید از نانوائیهای شهرستان با بیان اینکه گشت ونظارت بر نانوایی ها تشدید شده است، گفت: کار بازرسی از واحدهای نانوایی شهری و روستایی تشدید شده و با تخلفاتی همچون آرد فروشی، عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی و کم فروشی در صورت مشاهده برخورد قانونی خواهد شد.

غفوری درادامه این بازدید ضمن تذکر به کلیه نانوایی ها به رعایت بهداشت و توزیع نان بصورت عادلانه یاد آورشد ؛ بازدیدها بصورت مستمر ادامه خواهدیافت و هیچ گونه کوتاهی در زمینه تهیه مواد اولیه، پخت یا عرضه نان قابل قبول نخواهد بود.

 غفوری تاکید کرد: هیچ مشکلی از بابت کمبود آرد و نان در شهرستان البرز  وجود ندارد و نیازی به تشکیل صف های طولانی در نانوایی ها نیست و مردم اصلا نگران نباشند.

فرماندار شهرستان البرز همچنین از تمهیداتی در خصوص دونوبتی کار کردن بعضی از نانوایی ها دراین شهرستان خبرداد و تاکید کرد: در راستای رفاه حال مردم  و همچنین تسهیل در تهیه نان در صبح وعصر  باهماهنگی های صورت گرفته با اتحادیه خبازان ۳ واحد نانوایی لواشی در شهر محمدیه، ۹واحد نانوایی لواشی در مهرگان، ۲ واحد نانوایی لواشی در بیدستان،  یک واحد نانوایی در شریفیه، ۴ واحد  نانوایی لواشی در الوند و یک واحد نانوایی لواشی  در نصرت آباد به صورت دو شیفت پخت مینمایند و  مردم  می توانند برای تهیه نان خود با برنامه ریزی در صبح یا عصر اقدام به تهیه نان گرم کنند.

شایان ذکر است  امروز بیش از ۲۰ واحد نانوایی  ( نان لواش، تافتون و سنگک) سطح شهرستان البرز مورد بازرسی  قرارگرفت.


Share