فرماندار البرز:

اقدامات و فعالیت‌های ادارات در حوزه جمعیت رصد می‌شود

  • 01 Mar 2023
  • News Code: 325009
  • تعداد بازدید : 12

فرماندار البرز گفت: مسئله جمعیت، بارها توسط مقام معظم رهبری صراحتاً مورد تأکید قرار گرفته است و همه دستگاه‌ها باید در راستای تحقق اوامر ایشان جهت جلوگیری از چالش‌ها و بحران‌های آینده جمعیتی، حرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز در کارگاه آموزشی حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که با عنوان بحران خاموش جمعیت، با حضور ملکی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و روسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار گردید، اظهار داشت: اقدامات و فعالیت‌های ادارات در حوزه جمعیت رصد می‌شود و قطعاً یکی از موضوعات ارزیابی مدیران دستگاه‌ها، پرداختن به مسئله جمعیت خواهد بود.

وی افزود: یکی از کارهایی که در حال انجام است، پرهیز از کلی گویی و بررسی اقدامات اجرایی هر دستگاه، با توجه بر ظرفیت‌های موجود، در جهت پرداخت به مسئله جمعیت و تشویق به فرزندآوری می‌باشد که به طور جد پیگیری می‌شود.

گفتنی است؛ این کارگاه‌های آموزشی در 8 جلسه، و برای اعضای شورای روستا و دهیارهای شهرستان، ائمه جمعه و روحانیون، کارفرمایان و نمایندگان کارگری، کارکنان آموزش و پرورش و قرارگاه جمعیت شهرستان، در محل فرمانداری و توسط اساتید و سخنرانان موسسه مدینه فاضله شهر قم برگزار گردید.


Share