رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


9 فروردين, 1399 - 20:29 -- روابط عمومی فرم...

محمد نصیری سرپرست فرمانداری البرز به همراه جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان از ورودیهای مسدود شده شهرهای شهرستان بازدید کردند.


8 فروردين, 1399 - 00:11 -- روابط عمومی فرم...

دراجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا عصر امروز کلیه صنوف غیر ضروری از جمله مراکز تجاری ده متری الوند و معابر اصلی به استثناء صنوف ضروری و تامین کننده ارزاق و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم تعطیل شدند .


7 فروردين, 1399 - 23:19 -- روابط عمومی فرم...

در اقدامی مشترک با تصمیم شورای تامین شهرستان و با حضور میدانی نصیری سرپرست فرمانداری، محمدزاده دادستان، سرهنگ منصوری فرمانده انتظامی به همراه عوامل انتظامی و احمدزاده کرمانی شهردار الوند و عوامل شهرداری حدود ۵۰ دست فروش قدیمی که اقدام به تصرف خیابان و نصب داربست فلزی در معابر عمومی کرده بودند، جمع آوری شدند .


7 فروردين, 1399 - 01:57 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری البرز از اصناف و مراکز تجاری که با ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا همکاری و نسبت به تعطیلی واحدهای تجاری اقدام نموده اند تشکر کرد.


6 فروردين, 1399 - 01:41 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری البرز در اولین روز کاری سال جدید از فرایند خدمت رسانی برخی ادارات شهرستان بازدید کرد .


4 فروردين, 1399 - 02:16 -- روابط عمومی فرم...
در بازدید سرزده سرپرست فرمانداری البرز از انبار یک شرکت تولید دستکش در شهرصنعتی البرز صورت گرفت :

سرپرست فرمانداری البرز گفت : در شرایطی که کادر درمان و مردم از کمبود تجهیزات بهداشتی مانند دستکش و ماسک ابراز نگرانی می کنند ، نگهداری محصول در انبار و عدم درج قیمت هدفی جز عرضه خارج از شبکه و فروش غیر مجاز ندارد ، لذا قطعا برخورد قانونی صورت خواهد گرفت .


4 فروردين, 1399 - 00:52 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : در مبارزه با ویروس کرونا همه باید نقش و وظایف خود را به خوبی ایفا نمایند اگر کسی بنا به هردلیلی نقش خود را به درستی ایفا نکند قطعا برای سایر بخشها مشکل ایجاد می شود .


3 فروردين, 1399 - 02:03 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز دربازدید از مراکز تجاری و خرید الوند:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : به جهت حفظ سلامت اکثریت جامعه در صورت شلوغ شدن خیابانها و مراکز تجاری مجبور به تعطیلی برخی صنوف هستیم .


2 فروردين, 1399 - 02:25 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری البرز گفت : افرادی که به توصیه و هشدارها بی توجهی کرده و به سفر می روند در واقع به حقوق دیگران تعدی نموده و این بی عدالتی است .


29 اسفند, 1398 - 02:23 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : شهرداران ،بخشداران ،دهیاران و تمامی مدیران می بایست ضمن آماده باش کامل در صورت وقوع حوادث درهرنقطه از شهرستان با اعلام مدیریت بحران در محل حاضر شوند .


28 اسفند, 1398 - 01:31 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز در جلسه هماهنگی و نظارت بر تولید و توزیع اقلام مبارزه با ویروس کرونا :

سرپرست فرمانداری البرز گفت : برخی تولید کنندگان با دور زدن قانون و سوء استفاده از فضای موجود، علی رغم مساعدتهای دولت کارشکنی کرده و به بهانه های مختلف سعی در رفع مسئولیت از خود دارند .


27 اسفند, 1398 - 01:20 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز در جلسه ستاد پیشگیری از گرونا گفت : نمی توانیم نسبت به سلامت کسانی که به توصیه های مسئولان و وزارت بهداشت تمکین می کنند بی تفاوت باشیم .


25 اسفند, 1398 - 01:38 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا گفت : در شرایط فعلی برخی فعالیتها ضروری نبوده و می بایست تعطیل شوند .


24 اسفند, 1398 - 00:37 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز :

سرپرست فرمانداری البرز گفت : در راستای حفظ سلامتی عمومی وجلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا از شنبه محدودیتهایی برای فعالیت برخی صنوف اعمال خواهد شد .


23 اسفند, 1398 - 19:43 -- روابط عمومی فرم...

دو واحد نانوائی در الوند به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی تعطیل شدند .


22 اسفند, 1398 - 12:40 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری البرز گفت : سوء استفاده برخی از شرایط موجود عامل گرانفروشی و تقلب در بازار شده است.


21 اسفند, 1398 - 20:17 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا شهرداریها و دهیاریها مکلف هستند از برپایی بازارهای روز جلوگیری کنند .

صفحه‌ها