رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


7 بهمن, 1398 - 11:07 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری البرز از پروژه های در دست اجرا شهر شریفیه بازدید کرد .


7 بهمن, 1398 - 10:38 -- روابط عمومی فرم...

بازدید نصیری سرپرست فرمانداری البرز از باغ اربابی الوند درپی درخواست مردمی از استاندار قزوین در دیدار مردمی با نمازگزاران مسجد امام خمینی(ره) الوند صورت گرفت .


6 بهمن, 1398 - 12:48 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : انتخابات مظهر مردم سالاری و کانون اراده ملی است که از این حق باید به بهترین وجه ممکن استفاده نمود.


6 بهمن, 1398 - 10:26 -- روابط عمومی فرم...

۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان کمک نقدی مدیران شهرستان البرز از طریق جمعیت هلال احمر به آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان اهداء شد


2 بهمن, 1398 - 10:15 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی زمینه ساز رشد علمی و توسعه متوازن است .


30 دى, 1398 - 23:14 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : شهرستان البرز قهرمان پرور ، حاصلخیز و پتانسیل بالایی در حوزه صنعت ، کشاورزی و حوزه های اجتماعی و فرهنگی دارد .


28 دى, 1398 - 11:28 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : از ظرفیت خیرین در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر هم می بایست استفاده کرد .


25 دى, 1398 - 13:14 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری البرز : عمل به مر قانون ، بی طرفی و امانتداری از اصول اصلی اجرای انتخابات سالم است .


25 دى, 1398 - 07:29 -- روابط عمومی فرم...

استاندار قزوین و مدیر کل آموزش و پرورش استان در مراسم بزرگداشت شوراهای آموزش و پرورش استان با اهداء لوح تقدیر از سرپرست فرمانداری شهرستان البرز تقدیر نمودند .


24 دى, 1398 - 21:45 -- روابط عمومی فرم...

هیأت بازرسی انتخابات شهرستان البرز با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد : مردم شریف شهرستان البرز و داوطلبان یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مربوطه می‌توانند پیشنهادات و گزارش‌های خود در خصوص مسائل مختلف و تخلفات انتخاباتی به این هیأت اطلاع دهند.


24 دى, 1398 - 20:09 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری البرز بمنظور اطلاع از نحوه رسیدگی به مطالبات و درخواست های مردم سرزده به شهرداری الوند رفت .


23 دى, 1398 - 10:44 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری البرز با حضور در شعب انتخابات شهرستان در بخشهای مرکزی ، محمدیه و ناحیه شهری مهرگان از نزدیک در جریان وضعیت آنتن دهی این شعب قرار گرفت .


22 دى, 1398 - 00:14 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : برای درک قدرت و عظمت ملت باید به حضور میلیونی مردم درانتخابات ادوار گذشته اشاره کرد که چگونه کشور را از تمامی تهدیدات حفظ کردند. " محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز، با اشاره به حضور همه جانبه مردم خصوصا" مردم شریف شهرستان البرز در انتخابات های گذشته گفت : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خواسته مسولان و دلسوزان نظام است و ملت ایران در شرایط حساس کشور قدرت خود را به رخ جهانیان می کشد. نصیری اظهار داشت : ما در آینده نیاز بیشتری به وحدت و مشارکت داریم و یکی از مواردی که نیاز به مشارکت بالا دارد حضور در انتخابات دوم اسفند مجلس شورای اسلامی است . وی تاکید کرد: فرمانداری بعنوان مجری انتخابات ، اول از همه مردم و در مرحله بعد از تمامی کسانی که دلسوز کشور و ملت هستند و همچنین از گروه های مرجع و تاثیر گذار همچون معلمان ، دانشجویان ، روحانیون ، فرهنگیان ، کشاورزان ، کارمندان ، کارگران ، اصناف و اصحاب رسانه درخواست دارد برای ترغیب و تشویق مردم در مشارکت حداکثری استفاده نمایند.


15 دى, 1398 - 19:31 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : شهرمحمدیه و مهرگان با قرارگرفتن در دو محور مواصلاتی جاده قدیم قزوین- تهران و آزاد راه تهران- قزوین دارای حوادث جاده ای زیاد و نیازمند تجهیز ماشین آلات امداد و نجات و اطفاء حریق هستند .


14 دى, 1398 - 18:36 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

۰سرپرست فرمانداری البرز گفت : اجراء طرح هر خانه یک پایگاه سلامت مشارکت و همکاری هر چه بیشتر مردم در حفظ سلامت آنها را به دنبال دارد .


13 دى, 1398 - 14:16 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری البرز با صدور پیامی شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت .


9 دى, 1398 - 14:14 -- روابط عمومی فرم...

اسداله حمزئی دبیر ستاد انتخابات استان با حضور در فرمانداری البرز از نزدیک در جریان فعالیت ستاد انتخابات شهرستان البرز قرار گرفت .


9 دى, 1398 - 10:29 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرپرست فرمانداری البرز گفت : هرآنچه عموم مردم انتخاب می کنند منافع و مصلحت ملی است بنابراین مردم را به آنچه انتخاب کرده و می کنند نباید نکوهش کرد .

صفحه‌ها