رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


28 اسفند, 1401 - 11:43 -- hamidi.alborz.c...

مصطفی غفوری فرماندار شهرستان البرز با توجه به فرا رسیدن سال جدید، از مهمترین اقدامات دولت و مجموعه دستگاه‌های اجرایی و خدمت رسان شهرستان البرز، در یکسال گذشته می‌گوید.


26 اسفند, 1401 - 12:43 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: دادستان بازوی قدرتمند حاکمیت در حفظ و صیانت از عدل و حق است، جامعه‌ایی حرکت توسعه‌ای و رو به جلو دارد که امنیت پایدار در آن برقرار باشد؛ به ویژه برای شهرستان البرز که ماهیت صنعتی و مهمی در تعاملات اقتصادی استان و حتی کشور دارد، امنیت یکی از پارماترها و پیش شرط های توسعه آن محسوب می‌شود.


25 اسفند, 1401 - 11:48 -- hamidi.alborz.c...

مصطفی غفوری فرماندار البرز با صدور پیامی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید والامقام مهدی باکری، روز شهردار را به تمام شهرداران به ویژه شهرداران شهرستان البرز تبریک گفت.


22 اسفند, 1401 - 13:02 -- hamidi.alborz.c...
به مناسبت روز شهید صورت پذیرفت؛

به مناسبت روز شهید فرماندار شهرستان البرز با خانواده معزز شهید والامقام، نظرعلی مافی، دیدار کرد.


22 اسفند, 1401 - 12:28 -- hamidi.alborz.c...
با حضور فرماندار البرز و به مناسبت روز شهید صورت گرفت؛

به مناسبت روز شهید و با حضور فرماندار شهرستان البرز و تنی چند از مسئولین بخش محمدیه، مزار شهدای گمنام مهرگان غبار روبی و گلباران شد.


22 اسفند, 1401 - 08:25 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: می‌توانیم اولین شهرستانی باشیم که انجمن خیرین در راستای فراهم کردن زیرساخت‌های فرهنگی به ویژه کتابخانه‌ها را تشکیل دهیم تا در این مسیر فرهنگساز باشیم و بتوانیم این ایده را در سطح استان و حتی کشور ترویج کنیم.


21 اسفند, 1401 - 13:53 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: تنظیم بازار برای پشتیبانی از اقلام مورد نیاز مردم در ایام سال نو می‌باشد بنابراین دستگاه‌های مرتبط در بحث تنظیم بازار، هم در توزیع و هم در نظارت اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.


17 اسفند, 1401 - 17:29 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: باید از همه دستگاه‌ها و ادارات تقدیر کرد که هم در انجام وظایف ذاتی خود و هم در موضوعات ابتکاری در زمینه مبارزه با مواد مخدر تلاش می‌کنند و این دغدغه در رویه فعالیت آنها می‌توان دید.


15 اسفند, 1401 - 17:26 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: مراسم درختکاری با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی و ترغیب مسئولان و شهروندان به کاشت نهال و احترام به طبیعت برگزار می‌شود که امروز با حضور دانش‌آموزان جلوه‌ای درخشان تر به خود اختصاص داده است.


15 اسفند, 1401 - 09:34 -- hamidi.alborz.c...

مصطفی غفوری فرماندار البرز با صدور پیامی نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را به مردم شریف، خانواده شهدا و نیروهای امنیتی به ویژه در شهرستان البرز تبریک گفت.


14 اسفند, 1401 - 10:19 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: اقتصاد مقاومتی، مردم محور و متکی بر اراده، تلاش و سرمایه‌های مردمی است که با نظارت دولت و ریل گذاری مناسب این امر محقق می‌شود؛ در همین راستا برگزاری جشنواره کارآفرینی مشاغل خرد، به ویژه در شهرستان البرز و با وجود ظرفیت‌های قابل ملاحظه آن، می‌تواند در مسیر توسعه کارآفرینی که یکی از اهداف مهم اقتصاد مقاومتی است، ایفای نقش کند.


10 اسفند, 1401 - 14:27 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: مسئله جمعیت، بارها توسط مقام معظم رهبری صراحتاً مورد تأکید قرار گرفته است و همه دستگاه‌ها باید در راستای تحقق اوامر ایشان جهت جلوگیری از چالش‌ها و بحران‌های آینده جمعیتی، حرکت کنند.


10 اسفند, 1401 - 10:53 -- hamidi.alborz.c...
با حضور فرماندار البرز؛

جشن نیمه شعبانیه در مدرسه دخترانه سمیه شهر محمدیه، با حضور غفوری فرماندار البرز، فلاح امینی بخشدار محمدیه و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه برگزار گردید.


9 اسفند, 1401 - 17:56 -- hamidi.alborz.c...
با حضور سرپرست معاونت اقتصادی استانداری و فرماندار البرز؛

نیروگاه خورشیدی جهت آموزشهای فتوولتائیک در مرکز فنی و حرفه‌ای شهید چمران شهر محمدیه، با حضور رحمانی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری قزوین، غفوری فرماندار شهرستان البرز، فلاح امینی بخشدار محمدیه و عرب رئیس اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


8 اسفند, 1401 - 10:24 -- hamidi.alborz.c...

غفوری فرماندار البرز به همراه خلیل‌پور عضو شورای اسلامی شهر الوند و امیری رئیس کانون معلولین توانا این شهرستان با لیلا یارمحمدی مقام اول مسابقات پارا وزنه برداری بانوان در رده جوانان قهرمانی کشور، جام فجر، و از اعضای کانون معلولین توانا شهرستان البرز دیدار و تجلیل کرد.


7 اسفند, 1401 - 11:26 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت: در ایام نوروز و با توجه بر شرایط سفرهای نوروزی، ضمن پیش بینی ‌های لازم و برنامه ریزی مناسب، پاسخگویی ادارات و دستگاه‌های اجرایی به مردم در اولویت قرار گیرد.


7 اسفند, 1401 - 08:09 -- hamidi.alborz.c...
همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز؛

فرماندار البرز به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با جانبازان سرافراز شهرستان البرز، جناب آقای محمدحسین کاظمی و جناب آقای پرویز شیرزادی دیدار و گفت و گو کرد.


4 اسفند, 1401 - 19:03 -- hamidi.alborz.c...
با حضور فرماندار البرز؛

مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمان کشوری کونگ فو تو آ، با حضور فرماندار البرز، و مسئولین این رشته ورزشی در کشور و استان، و با شرکت تیم هایی از سراسر کشور در شهرستان البرز و در سالن یادگار امام شهر الوند برگزار گردید.


3 اسفند, 1401 - 13:46 -- hamidi.alborz.c...
فرماندار البرز:

فرماندار شهرستان البرز، در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان که در روستای حسن آباد کلج بخش مرکزی برگزار گردید، گفت: هم اکنون نهایت استفاده از ظرفیت‌های موجود برای افزایش کمیت و کیفیت فضاهای آموزشی را انجام می‌دهیم و نوسازی مدارس را حق شهرستان البرز می‌دانیم؛ لذا اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده نیز در راستای تحقق این موضوع صورت گرفته است.


2 اسفند, 1401 - 13:59 -- hamidi.alborz.c...

فرماندار البرز به همراه امام جمعه، بخشدار، شهردار و تنی چند از اعضای شورای شهر محمدیه با خانواده مرحوم امیرحسین رفیعی مجد، از اهدا کنندگان عضو، در شهر محمدیه دیدار و گفت و گو کرد.

صفحه‌ها