رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید فرماندار البرز از پروژه های عمرانی نصرت آباد


22 تير, 1400 - 11:50 -- روابط عمومی فرم...

بازدید فرماندار البرز از پروژه های عمرانی نصرت آباد

فرماندار البرز در بازدید از اجرای پروژه های روستای نصرت آباد گفت : امسال ۴۰ هزار متر مربع از معابر نصرت آباد آسفالت و ترمیم شده است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری" فرماندار البرز ،  که به همراه طاهرخانی بخشدار مرکزی از پروژه های عمرانی  روستای نصرت آباد بازدید میکرد گفت:  حجم پروژه های دهیاری نصرت آباد با هیچ یک از روستاها و حتی بیشترشهرها قابل قیاس نیست .

فرماندار البرز گفت با همراهی بنیاد مسکن ، شورای اسلامی و دهیار پروژهای بسیار بزرگی اجرا و به بهره برداری رسیده که میدان ورودی ، سنگ فرش،رفیوژ بلوارها، روکش آسفالت خیابانها، ترمیم نوارهای حفاری ، اجرای فاضلاب شهری ، جاده سلامت و ساخت بوستان‌های محلی بخشی از آن است .

نصیری افزور : برنامه ها و پروژه های متعددی را  برای نصرت آباد درحال طراحی و اجرا هستیم از آن جمله ساخت پاسگاه نیروی انتظامی که باعث بهبود عبور و مرور و ایجاد  امکانات رفاهی برای مردم است  .

فرماندار البرز گفت : خیر و برکت انجام کار عمرانی و اجرای پروژها برای مردم است و هیچ کس از اجرای این حجم از کار و پروژه نباید احساس ضرر و زیان کند .

فرماندار البرز  در پایان بیان کرد :   ظرفیت استفاده از امکانات سایر دستگاه ها مانند بنیاد مسکن در اختصاص قیر و آب و فاضلاب برای اجرای پروژه های  فاضلاب فرصتی است که میتوان برای کمک به توسعه و رفاه مردم از آن  استفاده کرد که در نصرت آباد به خوبی از ظرفیتها استفاده شده است .