رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری جلسه شورای ادار شهرستان البرز


21 تير, 1400 - 01:20 -- روابط عمومی فرم...

برگزاری جلسه شورای ادار شهرستان البرز

فرماندار البرز در جلسه شورای اداری شهرستان گفت : مدیریت مصرف برق خانگی تاثیر مهمی در کاهش خاموشی ها دارد / صرفه جویی مصرف انرژی در تمامی حوزه ها و فصول موجب حفظ منابع ملی است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " فرماندار البرز ، در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور اعضا  در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد :  ضمن تشکر از دست اندرکاران برگزاری انتخابات در کلیه حوزه ها  و تائید صحت آن در شهرستان  اعلام می دارم فرایند برگزاری  از ثبت نام کاندیداها تا اعلام نتایج آن با کمترین میزان تخلف و تنش صورت گرفت . 

وی همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی و برق در کلیه بخشها بخصوص مصرف خانگی  در روزهای گرم را ضروری دانست و گفت : اقدامات عملی جهت آگاه سازی ، آموزش و اطلاع رسانی عمومی در این زمینه صورت پذیرد . 

فرماندار البرز در بخش دیگری از سخنان خود به پیش رو بودن موج پنجم کرونا اشاره نمود و گفت : این موج بسیار نگران کننده است ، در صورت عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی از سوی اصناف و بر اساس طرح هوشمند مقابله با کرونا برخورد قاطع صورت می پذیرد زیرا عدم رعایت پروتکلها ضرر و زیان به کل مردم را به دنبال دارد . 

فرماندار البرز در پایان با توجه به برگزاری پیش جلسات  کمیته برنامه ریزی  شهرستان تلاش مدیران به منظور جذب اعتبارات ملی در کنار اعتبارات شهرستانی را لازم و ضروری دانست و اذعان داشت : در صورت عدم جذب اعتبارات جهت پروژه های شهرستانی قطعا در تخصیص اعتبار به ادارات مربوطه تجدید نظر صورت خواهد گرفت که این مهم در پیش بینی اعتبارات سال جاری نیز لحاظ می شود  .