رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هیچ یک از ادارات ، دستگاه ها و نهادها حق در اختیار گذاشتن مکانی بدون مجوز فرمانداری به کاندیداها را ندارند


13 خرداد, 1400 - 18:16 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

هیچ یک از ادارات ، دستگاه ها و نهادها حق در اختیار گذاشتن مکانی بدون مجوز فرمانداری به کاندیداها را ندارند

فرماندار البرز بیان کرد : روسای ستاد کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تنها با اخذ مجوز از فرمانداری می توانند به برگزاری مراسم اقدام نمایند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " فرماندار البرز، در جلسه ستاد انتخابات شهرستان بابیان اینکه برگزاری هر گونه مراسم تبلیغاتی تنها با اخذ مجوز از فرمانداری امکان پذیر است گفت: روسای ستاد کاندیداها چنانچه قصد برگزاری مراسم انتخاباتی را دارند تنها با مراجعه به فرمانداری و اخذ مجوزات لازم در محلهای از پیش تعیین شده  مجاز به برگزاری مراسم هستند و الزامات قانونی در این خصوص  می بایست با دقت رعایت شود . 

وی ادامه داد : هیچ یک از ادارات، دستگاه ها و نهادها حق در اختیار گذاشتن مکان به کاندیداها بدون مجوز فرمانداری را ندارند . 

نصیری بیان کرد : ادارات ورزش و جوانان ، آموزش و پرورش ، شهرداریها نیز بدون مجوز فرمانداری اجازه در اختیار گذاشتن مکانی به کاندیداها جهت تبلیغات انتخاباتی را ندارند . 

وی  تاکید کرد : برگزاری هر گونه مراسم در فضاهای سرپوشیده مانند سالنهای ورزشی ، باشگاه ها ، مساجد و تالارها ممنوع است و نیروی انتظامی موظف است پیشگیری نماید .

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز تصریح کرد : تزریق واکسن به اعضا شعبات و ستاد انتخابات قطعی است و پس از تکمیل اطلاعات مربوطه انجام خواهد شد . 

سلمانی معاون سیاسی و جانشین ستاد انتخابات شهرستان البرز نیز بیان کرد : ۷۸ شعبه اخذ رای در بخش مرکزی و ۷۸ شعبه اخذ رای در بخش محمدیه پیش بینی شده است که  بخش اعظم اطلاعات اعضا ، کاربران ، خدمه ، راننده ، ناظرین شعبات و کلیه عوامل  در سامانه انتخابات ثبت شده است. 

وی گفت : در ترکیب اعضا شعبات از فرهنگیان ، کارمندان و مشاغل آزاد استفاده شده و  با در نظر گرفتن برخی موارد ذخیره نیز برای تمام عوامل پیش بینی گردیده است . 

سلمانی همچنین بر آموزش دقیق عوامل انتخابات ، تهیه لیست افراد ذخیره ، چاپ کارتهای شناسائی جهت تردد در ستاد انتخابات شهرستان و پیگیری آن  تست مجدد و  دقیق آنتن دهی شعب توسط مسئو لین کمیته های مربوطه تاکید کرد .