رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتخابات صحنه مشارکت مردم در سرنوشت خود


11 خرداد, 1400 - 16:03 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

انتخابات صحنه مشارکت مردم در سرنوشت خود

فرماندار البرز در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: مدیریت کرونا در ۲ هفته پیش رو به دلیل انتخابات خرداد ماه و حفظ سلامت مردم ضروری است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری"  فرماندار البرز،  در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه انتخابات صحنه مشارکت مردم در سرنوشت خویش است بیان کرد : حفظ سلامت مردم نیز در این روزها بسیار حایز اهمیت است و کنترل بیماری کرونا در دو هفته پیش رو تا انتخابات خرداد ماه مورد توجه ویژه قرار دارد لذا افزایش تعداد شعب اخذ رای از جمله اقدامات در این زمینه می باشد.

وی بیان کرد :  باید نگرانی و دغدغه های حضور حداکثری مردم مرتفع گردد زیرا  به هرمیزان رضایتمندی افزایش و نگرانی‌ها کاهش یابد به همان اندازه مشارکت افزایش می یابد .

فرماندار البرز گفت :  وجود خرد جمعی تاثیر زیادی در استحکام پایه های حاکمیت دارد و باید مردم را ترغیب و تشویق نمود تا با رضایت خود در انتخابات شرکت نمایند .

نصیری در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری مراسم محلی با رعایت پروتکلهای بهداشتی بمناسبت گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی ره و قیام ۱۵ خرداد اشاره گفت: رهنمودهای بنیان گذار جمهوری اسلامی هنوز هم چراغ راه ما است. 

وی  در پایان با تاکید بر ضرورت مدیریت مصرف انرژی و محدودیتهای موجود در فصل گرما در این خصوص از کلیه روسای ادارات و مدیران خواست در مدیریت مجموعه خود در این خصوص کمال توجه را داشته باشند .