رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هنرمندان نفوذ و تاثیر زیادی درمیان مردم و افکارعمومی از خود بجا میگذارند .


25 فروردين, 1400 - 00:10 -- روابط عمومی فرم...

هنرمندان نفوذ و تاثیر زیادی درمیان مردم و افکارعمومی از خود بجا میگذارند .

فرماندار البرز در دیدار با اعضا گروه سرود انتظار شریفیه گفت : هر کس در راستای اعتلای فرهنگ و هنر گام بر دارد اقدام او ستودنی است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " فرماندار البرز، در نشست با اعضا گروه سرود انتظار شریفیه بیان کرد : قدم گذاشتن در مسیر هنر و اعتلای آن نیازمند عزمی راسخ است و هر کس در راستای اعتلای فرهنگ و هنر گام بر دارد اقدام او ستودنی است . 

وی افزود : شریف آباد در زمان جنگ تحمیلی شهدای زیادی به میهن  تقدیم کرده است و به برکت خون این شهدا اکنون نیز  جوانان برومند ، سالم و با استعدادی دارد . 
فرماندار البرز ادامه داد: فعالیت جمعی و گروهی بسیار لذتبخش است و اگر  این همکاری استمرار داشته باشد اثرات مطلوبی به جای خواهد گذاشت . 

وی در پایان تاکید کرد : ادامه فعالیت این گروه و انجام امور فرهنگی موثر از سوی افرادی مقبول در جامعه  دستیابی به موفقیتهای بعدی و  افتخارات بیشتری را برای شهرستان به ثبت می رساند و امیدوارم این تلاش با پیگیری و امکانات هر چند محدود و حمایت های بیشتر ادامه داشته باشد .
گروه سرود انتظار شهر شریفیه با سابقه طولانی در اجرای سرودهای حماسی و انقلابی شهرت زیادی کسب کرده و تقدیر فرماندار شهرستان البرز از این گروه به خاطر اجرای سرود زیبای این گرده در بهمن ماه سال قبل در جلسه شورای اداری استان با حضور مسولان کشوری و استانی و شهرستانی بود .