رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تعداد ۱۰۰۰ بسته دستکش به دلیل عدم درج قیمت و تاریخ تولید توقیف شد


4 فروردين, 1399 - 02:16 -- روابط عمومی فرم...
در بازدید سرزده سرپرست فرمانداری البرز از انبار یک شرکت تولید دستکش در شهرصنعتی البرز صورت گرفت :

تعداد ۱۰۰۰ بسته دستکش به دلیل عدم درج قیمت و تاریخ تولید توقیف شد

سرپرست فرمانداری البرز گفت : در شرایطی که کادر درمان و مردم از کمبود تجهیزات بهداشتی مانند دستکش و ماسک ابراز نگرانی می کنند ، نگهداری محصول در انبار و عدم درج قیمت هدفی جز عرضه خارج از شبکه و فروش غیر مجاز ندارد ، لذا قطعا برخورد قانونی صورت خواهد گرفت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز، در بازدید از انبار یک شرکت تولید کننده دستکش که با حضور دادستان و روسای ادارات اطلاعات ، شبکه بهداشت و صنعت و معدن صورت گرفت ، گفت : در شرایطی که کادر پزشکی و مردم از کمبود تجهیزات بهداشتی از جمله ماسک و دستکش نگران هستند نگهداری محصول در انبار و عدم درج قیمت هدف و توجیهی جز عرضه خارج از شبکه و فروش آزاد ندارد .

وی با اشاره به اینکه در شرایط موجود همه باید به کمک یکدیگر و در کنار هم باشیم اذعان داشت : اقدامات این چنینی سلب اعتماد عمومی را به دنبال داشته و فشار به جامعه است .

نصیری بیان کرد : تا ایجاد آرامش در جامعه و به منظور پیشگیری از سوء استفاده عده ای فرصت طلب بازدید های سرزده و بدون اطلاع ادامه دارد و با متخلفان برخورد خواهد شد .

وی هم چنین از زحمات واحدهای تولیدی ، شرکت ها و مدیرانی که در روزهای سخت در کنار نظام ، دولت و مردم ایستاده وحتی در روزهای تعطیل هم دست از فعالیت نکشیده و خدمت میکنند قدردانی کرد.