رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از مردم تقاصای همکاری داریم تا در منازل بمانند، بیماری بسیارجدی است


3 فروردين, 1399 - 02:03 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز دربازدید از مراکز تجاری و خرید الوند:

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از مردم تقاصای همکاری داریم تا در منازل بمانند، بیماری بسیارجدی است

سرپرست فرمانداری البرز گفت : به جهت حفظ سلامت اکثریت جامعه در صورت شلوغ شدن خیابانها و مراکز تجاری مجبور به تعطیلی برخی صنوف هستیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز ، در بازدید از مراکز تجاری و خرید الوند گفت : هرچند اکثریت مردم به هشدارها و توصیه های مراجع ذیصلاح توجه کرده و در منزل مانده اند اما عده ای هرچند اندک با زیر پا نهادن حقوق دیگران و با سوء از فضای بوجود آمده فرصت طلبی میکنند.

نصیری بیان کرد : به جهت حفظ سلامت مردم نمی توان نسبت به تضییع حقوق و سلامتی عمومی بی تفاوت و نظاره گر تعدی عده ای قلیل به حقوق اکثریت جامعه باشیم ، لذا از مردم عزیز درخواست داریم با همکاری با مسئولان جلو سوء استفاده و فرصت طلبی برخی را بگیرند .

نصیری افزود : در ابتدا از اتحادیه ها تقاضا داریم خود بصورت اختیاری و خودجوش نسبت به تعطیلی مراکز تجاری اقدام نمایند که با این اقدامات انتظار می رود شاهد خلوت شدن خیابانها و مراکز تجاری درشهرستان باشیم درغیر اینصورت حتما محدودیتهای بیشتری طی روزهای آینده اعمال خواهد شد.

نصیری در پایان اذعان داشت : برخی شهرستان ها در سطح کشور با اتخاذ تصمیماتی سختگیرانه آمار ابتلاء و شیوع ویروس کرونا را به طرز محسوسی کاهش داده اند .