رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با توجه به اعلام هواشناسی و احتمال بارشهای شدید مدیران شهرستان با تمامی امکانات و آمادگی کامل در محل کار خود حضور داشته باشند


29 اسفند, 1398 - 02:23 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان:

با توجه به اعلام هواشناسی و احتمال بارشهای شدید مدیران شهرستان با تمامی امکانات و آمادگی کامل در محل کار خود حضور داشته باشند

سرپرست فرمانداری البرز گفت : شهرداران ،بخشداران ،دهیاران و تمامی مدیران می بایست ضمن آماده باش کامل در صورت وقوع حوادث درهرنقطه از شهرستان با اعلام مدیریت بحران در محل حاضر شوند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز ،در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان گفت : با توجه به پیش بینی های هواشناسی و احتمال بروز سیل ضروری است تمامی امکانات ،تجهیرات و ماشین آلات و نیرویی انسانی همکاری لازم را با ستاد مدیریت بحران شهرستان داشته باشند .

وی گفت : شهرداران ،بخشداران ،دهیاران و تمامی مدیران می بایست ضمن آماده باش کامل در صورت وقوع حوادث درهرنقطه از شهرستان با اعلام مدیریت بحران در محل حاضر شوند .

نصیری در پایان بیان کرد : مقابله با ویروس کرونا و تلاش در جهت پیشگیری از شیوع آن همچنان در اولویت برنامه های شهرستان قراردارد ، لذا لازم است تمامی متولیان امر خصوصا" هلال احمر ،بسیج ، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت نسبت غربالگری و تست افراد در وردوی شهرها اقدام و افراد مشکوک را به مراجع مربوطه معرفی نمایند.