رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نگرانی از افزایش ابتلاء به ویروس کرونا امکان افزایش محدودیتها را طی روزهای آینده در شهرستان بیشتر می کند


27 اسفند, 1398 - 01:20 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

نگرانی از افزایش ابتلاء به ویروس کرونا امکان افزایش محدودیتها را طی روزهای آینده در شهرستان بیشتر می کند

سرپرست فرمانداری البرز در جلسه ستاد پیشگیری از گرونا گفت : نمی توانیم نسبت به سلامت کسانی که به توصیه های مسئولان و وزارت بهداشت تمکین می کنند بی تفاوت باشیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز، در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا شهرستان گفت: متاسفانه سلامت افرادی که به قوانین و مقررات و توصیه های پزشکانن عمل میکنند و کمتر از منازل خارج می شوند توسط کسانی که احساس مسئولیت نکرده و توصیه ها و تذکرات را جدی نگرفته و رعایت نمی کنند در معرض خطر است و مردم به این وضعیت معترض هستند ، لذا نمی توانیم نسبت به سلامت کسانی که به توصیه های مسئولان و وزارت بهداشت تمکین می کنند بی تفاوت باشیم .

وی افزود : انتظار داریم در پویش همگانی و مردمی برای ماندن در خانه ، مردم فهیم شهرستان البرز پیشینه خود را نشان داده و با رعایت مسائل بهداشتی و ماندن در منازل به مهار ویروس کرونا همت گمارند .

نصیری بیان داشت: بسیاری از تصمیمات طی روزهای آینده جهت ادامه وضعیت محدودیتها و یا ایجاد محدودیت جدید به میزان همکاری مردم بستگی دارد به هر میزان که حضور مردم در مراکز تجاری ، خرید و تردد در خیابانها کاهش یابد اعمال محدودیتها نیز کمتر خواهد بود.