رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نماینده اصلح کسی است که افکار و اندیشه های مردم و موکلین خود را بازگو و برآورده کند


19 بهمن, 1398 - 08:29 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

نماینده اصلح کسی است که افکار و اندیشه های مردم و موکلین خود را بازگو و برآورده کند

فرماندار البرز گفت: در شرایط کنونی حضور در انتخابات در ابعاد ملی و محلی حائز اهمیت است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " در سخنان قبل از خطبه های نمازجمعه محمدیه گفت : در شرایط کنونی انتخابات در دو بعد ملی و محلی حایز اهمیت است .

وی افزود: در بعد ملی اولا: حق طبیعی افراد محسوب میگردد و ثانیا: وظیفه ای قانونی است ِلذا هرکسی که به سرنوشت خود علاقه مند است باید از این حق استفاده کند.

نصیری بیان کرد : در بعد محلی باید بدنبال کاندیدای اصلح بود و کسی را انتخاب کرد کهمنافع جمعی را بر منافع فردی و منافع کشور را بر منافع منطقه ترجیح دهد .

وی تاکید کرد: نماینده اصلح کسی است که افکار و اندیشه های مردم و موکلین خود را بازگو و برآورده کند . سرپرست فرمانداری البرز دلسوزی ، حسن شهرت ، مردم داری ، سلامت ، شجاعت و جسارت را از شاخصه های مهم نمایندگان عنوان کرد و گفت : نماینده باید توان دفاع از حق ملت را داشته باشد و مرعوب قدرت و ثروت نگردد.

ایشان گفت: طی روزهای آینده دو مانور قدرت و دو رویداد مهم سیاسی پیش رو داریم راهپیمایی ۲۲ بهمن و آزمون بزرگ انتخابات که مشارکت یک پارچه ملت را میخواهد لذا همگان را به مشارکت فراگیر و گسترده دعوت می نمایم .

نصیری در پایان اذعان داشت : همان گونه که طی روز های گذشته تعدادی از داوطلبان تایید صلاحیت شدند امید واریم تا پایان مهلت رسیدگی قانونی به شکایات داوطلبین از سوی شورای محترم نگهبان امکان تغییرات هم به لحاظ تعداد کاندیداها و هم به لحاظ تکثر سلیقه ها فراهم گردد. تا به فضل خدا و با کمک مردم شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور ، رقابتی و با مشارکت حد اکثری باشیم .