رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

مبارزه با مواد مخدر در قالب کاری مشارکتی انجام شود


7 تير, 1397 - 15:22 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

مبارزه با مواد مخدر در قالب کاری مشارکتی انجام شود

فرماندار البرز خطاب به شورای هماهنگی مواد مخدر شهرستان : در عرصه اطلاع رسانی عمومی از اثرات سوء مواد مخدر دقیق تر ورود کنید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز:

 "رضا گروسی " فرماندار شهرستان البرز در همایش پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان که با حضور جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد ، گفت : مبارزه با مواد مخدر در قالب  کاری مشارکتی انجام شود لذا ضروری است  در عرصه اطلاع رسانی عمومی از  اثرات سوء مواد مخدر دقیق تر ورود کنیم .

وی ادامه داد: موضوع  پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر موضوع ویژه و حادی است، اگر به این باور نرسیم گامهای پیشین بی اثر خواهد شد .

گروسی افزود: اگر  در این خصوص صحبت از باور می کنیم به معنای دانش نیست ، مواد مخدر بلای خانمانسوز است که می بایست دانش جامعه و در نتیجه باور عموم در مورد آن افزایش یابد .

فرماندار البرز تاکید کرد : غالب جامعه از اثرات سوء مواد آگاه هستند اما آن را باور ندارند .

گروسی تصریح کرد: برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر توانایی جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است واگر باور کنیم ما می توانیم،  توان مقابله با آنرا خواهیم داشت .

وی افزود : اطلاع رسانی ، آموزش ، آشنایی  و آگاهی والدین  و خانواده ها علی الخصوص مادران با مضرات این بلای خانمان سوز نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است هم چنین رجوع به اعتقادات ،  مقدسات و معنویات در زندگی قسمت بزرگی از مشکلات زندگی را حل می کند، پدر و مادری که اعتقاد داشته باشند فرزندان را کنترل می کنند.

گروسی تصریح کرد : امروز مواد مخدر بصورت دارویی بدون نسخه و برشور به کشورها  ارسال می شود اما تا کنون اقداماتی خوبی در راه پیشگیری و مبارزه با آن در کشور صورت گرفته است .

 وی در پایان گفت : در قضاوتهایمان و اقداماتی که انجام می شود با وجدان عمل نموده و رعایت انصاف را داشته باشیم زیرا کمبودها همیشه وجود دارند برای آبادی کشور عزیزمان با یکدیگر همراهی ، همکاری و مدارا  کنیم .