پیام فرماندار البرز به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

  • 06 Mar 2023
  • كود الأخبار: 324976
  • تعداد بازدید : 4

مصطفی غفوری فرماندار البرز با صدور پیامی نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را به مردم شریف، خانواده شهدا و نیروهای امنیتی به ویژه در شهرستان البرز تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نیـمه شـعبان « روز شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستــان فاطمی » فرخنــده ترین روز خلـقت است.  روزی که دیــده‌گان جهانیــان به جمال رعنــای زیباترین صدف گوهر آفریــنش و یوسف سپیـد سیمای مشکین چشم دلربا روشن می شود. در نظام جمهوری اسلامی ایــران سالروز این میلاد خجــسته به نام سربازان گمنام امام زمـان (عج) نامگذاری شده که به حق شایـسته این دلاوران در دفاع از آرمان ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

امنیت و اقتدار میــهن عزیز اسلامی حاصل خون شهیــدان، تدبیر و تلاشهای خستــگی ناپذیر مجموعه هوشیار و با اخــلاص نیــروهای اطلاعاتی و امنیتی خصوصا “سربازان گمنام امام زمان (عج)  است که بدون هیچ نام و نشـانی و با تکیه بر سلاح ایمان و پیروی از فرامیــن مقام معظم رهبــری (مدظله العالی) چتر بلند و مطمئــن امنیـت را  بر فراز همه این مرز و بوم مقدس استوار و پایدار نگه می دارند.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد حضرت بقیــه الله الاعظم (عج) به تمامی مسلمانان جهان و منتــظران ظهور علی الخــصوص مردم ولایت مدار شهرستان البـــرز  و همچنیــن  قدردانی از زحمات شبـــانه روزی و مجاهدت های خـاموش همه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، از درگاه خداوند متعال مزید توفیقاتشان را مسئلت دارم.

 

مصطفی غفوری

فرماندار شهرستان البرز


يشارك