پیام فرماندار البرز بمناسبت 14 تیرماه، روز شهرداری و دهیاری

  • 04 Jul 2023
  • كود الأخبار: 323634
  • تعداد بازدید : 15

مصطفی غفوری فرماندار البرز با صدور پیامی، ضمن تقدیر از همه کارکنان خدوم شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان البرز، 14 تیرماه و روز شهرداری و دهیاری را به آنان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز با صدور پیامی، ضمن تقدیر از همه کارکنان خدوم شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان البرز، 14 تیرماه و روز شهرداری و دهیاری را به آنان تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری 14 تیر به عنوان روز "شهرداری و دهیاری"  فرصتی است مغتنم تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهری و روستایی، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی در جهت ارتقای سطح کیفی و کمی خدمت رسانی به مردم عزیز، پرداخته شود.

شهرداری ها و دهیاری ها مهمترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی محسوب می شوند و نقش تاثیرگذاری در رشد و بالندگی و توسعه سکونتگاه های شهری و روستایی دارند.

شهرها و روستاهای تابعه شهرستان البرز به یاری خدا و اقدامات مناسب مدیران شهری و روستایی در وضعیت مطلوبی قرار دارند؛ ولیکن با توجه بر ظرفیت‌های بالقوه مناطق شهری و روستایی، توسعه پایدار با تعامل، هم افزایی و مشارکت مردمی صورت می‌گیرد که باید در شهرستان نیز این موضوع مورد توجه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها قرار گیرد.

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش شهرداری ها و دهیاری های شهرستان البرز تقدیر و تشکر نموده، توفیق روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان درعرصه های مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی که در حال خدمت به شهروندان و روستائیان هستند از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

مصطفی غفوری
فرماندار شهرستان البرز


يشارك