پیام فرماندار البرز بمناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

  • 26 Jun 2023
  • كود الأخبار: 323804
  • تعداد بازدید : 6

مصطفی غفوری فرماندار البرز با صدور پیامی، ضمن تقدیر از همه تلاشگران عرصه مبارزه با مواد مخدر، این روز را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز با صدور پیامی، ضمن تقدیر از همه تلاشگران عرصه مبارزه با مواد مخدر، این روز را گرامی داشت.
متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز اگر مسئولین نظام جمهوری اسلامی با مواد مخدر به سختی مبارزه می کنند، این یک جهاد بزرگ، یک حرکت بسیار عمیق در راه پیشرفت ملت ایران است.
«مقام معظم رهبری مدظله العالی»

امروزه علیرغم دست آورد های مهم جهانی انسان در عرصه های مختلف در جهت آسایش و رفاه زندگی اما اعتیاد به مصرف مواد مخدر و روانگردان ها همچنان به عنوان یکی از مهمترین بحران های جهان امروزی به شمار می آید و در ابعاد مختلفت، پیشرفت، سعادت و رفاه جامعه بشری را با خطر مواجه کرده است.

کشور ما در طول 4 دهه اخیر با تقدیم بیش از 4000 شهید و جانباز در این راه، بهترین گواهی است که نشان می‌دهد در راه مبارزه و مقابله با یکی از مهمترین بحران‌های جهانی همواره در تلاش است و هرگز کوتاه نخواهد آمد.

در شهرستان البرز نیز همچون کشور، اهتمام جدی در راه مبارزه با مواد مخدر وجود دارد و با اجرای برنامه‌هایی نظیر روستای پاک، که با بسیج همه دستگاه‌های اجرایی ریشه‌های فرهنگی و اجتماعی اعتیاد را جهت عملیاتی کردن اقدامات پیشگیرانه و کاربردی هدف گرفته است، امیدواریم  گام‌های مفیدی جهت ریشه کن کردن این بلای خانمان سوز برداشته شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی مبارزه با سوء مصرف و قاچاق مواد مخدر، از تلاش، رشادت و فداکاری تمامی جان برکفان راه مبارزه و مقابله با مواد مخدر به ویژه نیرو های زحمت کش این شهرستان البرز تشکر و قدردانی می نمایم.

مصطفی غفوری
فرماندار شهرستان البرز


يشارك