فرماندار البرز تأکید کرد:

نظارت‌ها بر نانوایی‌ها باید مداوم و هدفمند باشد

  • 15 Jun 2023
  • كود الأخبار: 323973
  • تعداد بازدید : 4

فرماندار البرز گفت: با توجه بر اجرای طرح هوشمندسازی آرد و نان، نظارت‌ها بر نانوایی‌ها باید به صورت مداوم و هدفمند باشد، چرا که اجرای کامل این طرح نیاز به یک مسیر تکاملی و رفع نقاط ضعف در حین اجرا دارد و این موضوعات با نظارت مداوم، چه به لحاظ برخط و چه به لحاظ بازدیدهای میدانی مشخص می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز در جلسه حقوق عامه با موضوع عفاف و حجاب و بررسی وضعیت آرد، نان و نانوایی‌ها که به ریاست احمدی رئیس دادگستری شهرستان و با حضور تقی زاده دادستان الوند، طاهرخانی فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان، ملکی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، شیرمحمدی دبیر شورای امر به معروف شهر الوند، برخی رئیس اداره جهاد کشاورزی و رضایی رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان البرز برگزار شد، اظهار داشت: اجرای طرح هوشمندسازی مانند همه طرح‌های نیاز به پایش در روند اجرا و برطرف نمودن نقاط ضعف جهت بهبود عملکرد دارد و این موضوعات با نظارت هدفمند و تخصصی حاصل می‌شود که در شهرستان البرز و با اهتمام همه مسئولین، به طور جد انجام می‌شود.

وی افزود: در استان قزوین و به ویژه شهرستان البرز، ضمن تقدیر از اهتمام و ورود سازنده معاون محترم اقتصادی استاندار، توانستیم روندی که منجر به ایجاد برخی از مشکلات برای مردم شده بود را بر طرف نماییم و اکنون شاهد شکسته شدن صف‌ها در نانوایی‌ها هستیم.

غفوری اضافه کرد: طی پیگیری‌های مجموعه شهرستان و حمایت‌های مسئولین استان، 58 تن از سهمیه آرد کسر شده شهرستان بعلاوه 80 تن سهمیه‌ی اجرای طرح و 35 تن سهمیه آرد فوق‌العاده، در اختیار شهرستان قرار گرفت که می‌تواند مشکلات نانوایی‌ها را حل و رفاه شهروندان را نیز تأمین نماید.

غفوری در خصوص اصلاح برخی موارد طرح هوشمند سازی آرد و نان گفت: با ورود جدی معاون محترم اقتصادی استاندار و پیگیری‌های مجموعه شهرستان البرز، روندی که منجر به کاسته شدن سهمیه‌ها گردیده بود اصلاح شد، و آن برخورد جدی با نانواهای متخلف بجای کم کردن سهمیه‌ی ارد نانوایی بود که در نتیجه سرانه شهرستان را کم می‌کرد.

فرماندار البرز در حوزه عفاف و حجاب گفت: قرارگاه عفاف و حجاب به صورت شهرستانی فعال می‌شود و وظایف همه دستگاه‌ها مطابق دستورالعمل مشخص است؛ همچنین در جلسات قرارگاه، طرح‌ها و پیشنهادات دستگاه‌ها استقبال می‌شود.


يشارك