با حضور معاون عمرانی استاندار و فرماندار البرز؛

مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه خطوط تغذیه تقویتی 20 و 16 اینچی شهرستان‌های قزوین و البرز برگزار شد

  • 23 May 2023
  • كود الأخبار: 324116
  • تعداد بازدید : 4

عملیات اجرایی پروژه خطوط تغذیه تقویتی 20 و 16 اینچی شهرستان‌های قزوین و البرز، به طول 16 کیلومتر لوله گذاری و با ارزشی بالغ بر 830 میلیارد ریال و با حضور رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، غفوری فرماندار البرز و حجتی پور مدیرعامل شرکت گاز استان آغاز و به صورت نمادین کلنگ زنی گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

رجحانی معاون عمرانی استاندار، در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش ها و خدمات شرکت گاز استان، این پروژه را در تحقق شعار سال مفید دانست و بر تسریع روند انجام پروژه تأکید کرد.

گفتنی است؛ این پروژه به جهت عدم ظرفیت خطوط موجود برای پاسخگویی به درخواست‌های افزایش ظرفیت مشترکین و کاهش فشار خطوط موجود به ویژه در ایام سرد سال برنامه‌ریزی و اجرا گردیده است.

همچنین از مزیت های این پروژه می‌توان به ظرفیت سازی 300 هزار متر مکعب در ساعت گاز طبیعی استان، افزایش قابلیت اطمینان شبکه گاز شهرهای بیدستان، شریفیه، الوند و قزوین، قابلیت پاسخگویی به درخواست مشترکین به ویژه دامداران شریفیه و شرکت های تولیدی-صنعتی مجاور خط، افزایش توان تولید واحدهای صنعتی و حرکت در راستای شعار سال و کاهش زمان انتظار مشترکین برای افزایش ظرفیت گاز صنایع اشاره کرد.


يشارك