فرماندار البرز از روند تکمیل پروژه مرکز رشد شهید حسن پور بازدید کرد

  • 17 Apr 2023
  • كود الأخبار: 324583
  • تعداد بازدید : 13

غفوری فرماندار البرز، از روند تکمیل پروژه مرکز رشد شهید حسن پور شهرستان البرز بازدید کرد و از نزدیک موضوعات مرتبط با این واحد علمی و پژوهشی را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

در این بازدید که به همراه احمدی رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین، برین معاون هماهنگ کننده سپاه استان قزوین، برزگر مسئول سازمان بسیج علمی، ‌پژوهشی و فناوری سپاه استان قزوین، حسینپور سرپرست شهرداری الوند و کریمی مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز صورت گرفت، ضمن بررسی پیشرفت فعالیتهای عمرانی، تجهیز و نوسازی مجموعه، نشستی با هدف سرعت بخشیدن به مراحل اجرایی در ساخت مرکز رشد شهید حسن پور شهرستان البرز و بهره برداری از آن، در محل شرکت شهر صنعتی البرز برگزار شد.

 

در این نشست مصطفی غفوری فرماندار البرز اظهار داشت: شهر صنعتی البرز به دلیل عدم توجه در سنوات گذشته، نتوانسته است آن گونه که باید خود را در سطح کشور ارائه دهد؛ لذا می‌بایست مسئولین امر از هرگونه فرصت پدید آمده به نحو احسن استفاده کنند و به شهر صنعتی البرز که اولین شهر صنعتی در کشور می‌باشد، پویایی همراه با پایداری در اقتصاد ببخشد.

 

وی افزود: ظرفیت مرکز رشد موقعیت مناسبی است که در آینده شهرستان و شهر صنعتی نقش کلیدی ایفا خواهد کرد و می‌تواند زمینه ساز ظهور و پرورش استعدادها و ایده‌های خلاق و دانش بنیان همراه ارتباط با صنعت و چرخه تولید به جهت همجواری با شهر صنعتی البرز باشد.


يشارك