فرماندار البرز:

جامعه‌ایی حرکت توسعه‌ای و رو به جلو دارد که امنیت پایدار در آن برقرار باشد

  • 17 Mar 2023
  • كود الأخبار: 324379
  • تعداد بازدید : 6

فرماندار البرز گفت: دادستان بازوی قدرتمند حاکمیت در حفظ و صیانت از عدل و حق است، جامعه‌ایی حرکت توسعه‌ای و رو به جلو دارد که امنیت پایدار در آن برقرار باشد؛ به ویژه برای شهرستان البرز که ماهیت صنعتی و مهمی در تعاملات اقتصادی استان و حتی کشور دارد، امنیت یکی از پارماترها و پیش شرط های توسعه آن محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

مصطفی غفوری فرماندار البرز در مراسم تکریم، تودیع و معارفه دادستان پیشین و جدید شهر الوند اظهار داشت: رسالت دستگاه قضا در تراز رسالت انبیا الهی است، یعنی حکمرانی عادلانه، که انبیا برای آن مبعوث شدند، اگر عدالت نباشد شیرازه همه امور از هم می‌پاشد.

وی افزود: دادستان بازوی قدرتمند حاکمیت در حفظ و صیانت از عدل و حق است، جامعه‌ایی حرکت توسعه‌ای و رو به جلو دارد که امنیت پایدار در آن برقرار باشد؛ به ویژه برای شهرستان البرز که ماهیت صنعتی و مهمی در تعاملات اقتصادی استان و حتی کشور دارد، امنیت یکی از پارماترها و پیش شرط های توسعه آن محسوب می‌شود، این امنیت پایدار با حضور مقتدرانه دادستان و دستگاه قضایی در همه جا احساس می‌شود.

فرماندار البرز ضمن تقدیر از خدمات و اقدامات حجت الاسلام و المسلمین محمدزاده دادستان پیشین الوند، گفت: ایشان همواره با برخورد متواضعانه ولی در مواقع مهم قاطعانه و با توجه بر اشراف اطلاعاتی مسائل و مشکلات شهرستان، بسیاری از موضوعات را با همکاری ریاست محترم دادگستری، مدیریت و از بروز مشکلات مهم جلوگیری کردند.

غفوری اضافه کرد: رویکرد جهادی و حضور میدانی جناب آقای محمدزاده در موضوعات، بسیار قابل توجه و تقدیر است؛ همین رویکرد به همراه قدرت ریسک مدیریتی و تشخیص شرایط اضطرار توانست بسیاری مسائل شهرستان از قبیل چالشهای کارگری منتج از فساد اداری، چاه‌های غیر مجاز، تسهیل در تأمین مواد غذایی در برهه خاص زمانی و بسیاری از موارد دیگر را مدیریت کند.

فرماندار البرز ضمن عرض تبریک به حجت الاسلام والمسلمین تقی زاده دادستان جدید الوند، گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری بین دستگاه‌ قضایی و اجرایی، امیدآفرینی در تولید در سایه امنیت و آرامش را محقق کنیم.

 

گفتنی است در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدوی امام جمعه الوند، رجبی دادستان استان قزوین، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان و روسا و مدیران دستگاه‌های اجرایی صورت گرفت، از حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده دادستان پیشین الوند، به پاس خدمات ارزنده‌ی ایشان، تجلیل به عمل آمد.


يشارك