تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید اداره توزیع نیروی برق شهرستان البرز

  • 13 Nov 2022
  • كود الأخبار: 325818
  • تعداد بازدید : 14

طی دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و رئیس جدید اداره برق شهرستان البرز با فرماندار، تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید اداره توزیع نیروی برق شهرستان البرز صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان البرز،

خواجه‌وند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و مرشدزاده رئیس جدید اداره برق شهرستان البرز با غفوری فرماندار دیدار و در خصوص موضوعات مرتبط شهرستان گفت و گو کردند.

 

در این دیدار که با حضور ملکی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و زرگر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار صورت گرفت، غفوری فرماندار شهرستان البرز ضمن عرض تبریک به مرشدزاده رئیس جدید اداره برق شهرستان، اظهار داشت: مجموعه دستگاه‌های خدمت‌رسان به ویژه اداره برق، تعامل سازنده‌ای با شهرستان به ویژه شرکتهای شهر صنعتی البرز داشته و دارند و امیدواریم این تعامل نیز ادامه یابد.

 

وی افزود: مدیریت بحران نیز با توجه بر وجود حجم وسیع صنایع، از موضوعات بسیار مهمی است که ادارات و دستگاه‌های خدمت رسان ضمن داشتن آمادگی لازم، باید توجه ویژه‌ای داشته باشند.

 

گفتنی است در این دیدار، ضمن آرزوی توفیق خدمت مرشدزاده رئیس جدید اداره برق شهرستان، با اهدا لوح تقدیر به دین محمدی رئیس پیشین این اداره توسط غفوری فرماندار، از خدمات و زحمات وی در مدت مدیریت وی تقدیر به عمل آمد.


يشارك