با حضور فرماندار شهرستان البرز؛

آئیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دادگستری شهرستان برگزار شد

  • 19 Sep 2022
  • كود الأخبار: 325967
  • تعداد بازدید : 5

آئیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دادگستری شهرستان البرز با حضور غفوری فرماندار شهرستان البرز و مدیران دستگاه‌های اجرایی و قضایی شهرستان و استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

در مراسمی با حضور شعبانی رئیس کل دادگستری استان، غفوری فرماندار شهرستان البرز، حجت‌السلام و المسلمین مهدوی امام جمعه شهر الوند و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی آیین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دادگستری شهرستان البرز در تالار شهر الوند برگزار شد.

در این مراسم غفوری فرماندار شهرستان البرز ضمن تقدیر از محمودخانی ریاست پیشین دادگستری و عرض تبریک به احمدی گودینی رئیس جدید دادگستری شهرستان اظهار داشت: حضور متنوع مدیران استانی و شهرستانی در این مراسم حاکی از عملکرد بسیار مطلوب جناب آقای محمودخانی بوده و امیدواریم در سنگر جدید خدمت نیز همچون گذشته موفق و پیروز باشند.

وی افزود: مجموعه شهرستان با کمک علم و اشراف کامل ایشان در حوزه‌های اقتصادی و صنعتی توانست بسیاری از مشکلات شرکتها در حوزه‌های گوناگون اجتماعی و اقتصادی را حل کند و امیدواریم همین روند با قدرت بیشتری ادامه یابد.

در پایان این مراسم نیز شعبانی رئیس کل دادگستری استان ضمن قدردانی از خدمات دکتر محمودخانی رییس پیشین دادگستری شهرستان البرز حکم احمدی گودینی رئیس جدید دادگستری شهرستان البرز را ابلاغ نمود.
 


يشارك