رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

سرعت عمل، آمادگی نیروها و تجهیزات مهمترین عوامل موثر در مدیریت بحران هستند


29 مهر, 1398 - 10:10 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

سرعت عمل، آمادگی نیروها و تجهیزات مهمترین عوامل موثر در مدیریت بحران هستند

سرپرست فرمانداری البرز گفت : کاهش آسیب ناشی از حوادث با پیش بینی ، مدیریت درست وحتی المقدور پیشگیری از وقوع آنها امکان پذیر است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

 " محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز ، در جلسه مدیریت بحران شهرستان که با محوریت بررسی نقاط حادثه خیز شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد، گفت : دو عامل موثر در رویارویی با بحرانهای احتمالی سرعت عمل و آمادگی کامل نیروی انسانی و تجهیزات است . 

 وی افزود : کاهش آسیب ناشی از حوادث با پیش بینی ، مدیریت درست وحتی المقدور پیشگیری از وقوع آنها امکان پذیر بوده که در همین راستا ضروری است مدیران مرتبط در این حوزه اقدام به شناسائی نقاط حادثه خیز و رفع نقص نموده و تا حد امکان با اندیشیدن تمهیدات لازم  از بروز بحرانهای احتمالی پیشگیری نمایند . 

نصیری در ادامه  با اشاره به آغاز فصل سرما پیش بینی امکانات لازم ، آموزش نیروها با استفاده از ظرفیت مانورها و سنجش میزان آمادگی و توان آنها در  بکارگیری تجهیزات، امکانات و ظرفیت های موجود، همکاری و ایجاد هماهنگی هر چه بیشتر کلیه دستگاه ها را لازم دانست و افزود : امیدواریم با پیش بینی شرایط اضطراری و چگونگی عملکرد درست در زمان بروز بحرانهای احتمالی شاهد کاهش خسارات ناشی از بحرانهای احتمالی بوده و تا حد امکان از بروز آنها پیشگیری شود . 

در پایان این جلسه نیز نماینده ادار ه کل مدیریت بحران استانداری گزارشی از نقاط حادثه خیز ، بازدیدها و موارد لازم جهت پیش بینی و پیشگیری از بروز سیل   ارائه نمود .