رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در منطق قرآن امور مردم در کانون توجه کارگزاران قرار دارد


13 دى, 1397 - 07:51 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

در منطق قرآن امور مردم در کانون توجه کارگزاران قرار دارد

فرماندار البرز گفت : استفاده از ظرفیت مردم بزرگترین پشتوانه برای اداره امور جامعه و حل مشکلات است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،


" رضا گروسی " فرماندار این شهرستان ، در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار شد ، گفت : در منطق قرآن  امور مردم در کانون توجه کارگزاران قرار دارد و استفاده از ظرفیت مردم بزرگترین پشتوانه برای اداره امور جامعه و حل مشکلات است.

وی ادامه داد:  حضور مردم طریقی است  که آموزه های دینی بدان تصریح دارند و قرآن که کتاب هدایت بشریت است،منطقش قراردادن مردم در کانون توجه توسط کارگزاران است.

گروسی تاکید کرد : این که ترجیع بند آیات قرآن مخاطب قراردادن مومنین است و آخرین آیه آن با(( ناس ))پایان می یابد درس مهمی است برای ما که امور را با مشارکت عموم به سامان برسانیم .

فرمامدار البرز استفاده از ظرفیت  تشکل های مردمی را یکی از مصادیق مشارکت مدنی دانست و افزود : این تشکلها  می توانند به عنوان حلقه های واسط بین مردم و دولت نقش مهمی را در پیگیری مطالبات مردم و حل مشکلات آنان و همچنین تبیین و پیگیری سیاست ها و برنامه های دولت  ایفا نمایند.

فرماندار البرز  با اشاره به مشکل ناهنجاری های اجتماعی به ویژه اعتیاد، صمیمیت و ادتباط بیشتر  بین والدین و فرزندان را یکی از بزرگترین عوامل  بازدارنده ناهنجاری ها دانست و خواستار استفاده از ظرفیت خیرین و تشکل های غیردولتی در کنار متولیان  برای حل این مشکل شد.