رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

افتتاح نخستین دفتر شمسا شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی در شهرستان البرز


10 دى, 1397 - 13:51 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

افتتاح نخستین دفتر شمسا شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی در شهرستان البرز

اولین دفتر شهرستانی شمسا در شهرستان البرز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،


" رضا گروسی " فرماندار این شهرستان در مراسم افتتاح نخستین دفتر شمسا شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی در شهرستان البرز که با حضور امام جمعه الوند  و فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) برگزار شد ، گفت : فضای مجازی فرصت و خطر در کنار یکدیگر است ، این امکان به مثابه دارویی است که برشور استفاده از آن در بسته اش قرار داده نشده است .

فرماندار البرز با اشاره به امکان استفاده بهینه و ایجاد فرصت در استفاده از امکانات فضای مجازی گفت :  در فضای مجازی و استفاده از شبکه های اجتماعی نباید به هر اطلاعاتی که دسترسی یافتیم مستقیم انتشار دهیم ، ابتدا می بایست از میزان صحت اطلاعات آگاهی داشته و سپس به نشر آن اقدام نمائیم در غیر اینصورت استفاده از آن آسیب است .
وی هم چنین به  اهمیت و نقش پر رنگ  فضای مجازی از دیدگاه رهبری اشاره نمود و اذعان داشت : لزوم ساماندهی این فضا و توجه به مزایا و معایب آن  از تاکیدات مقام عظمای ولایت است و می بایست هم راستا با این سیاستها در مسیر استفاده بهینه از آن گام برداریم .

فرماندار البرز گفت : سیستمی که از آن یاد میکنیم فاسد نیست اما متاسفانه افراد فاسد در سیستم نفوذ کرده اند اما نباید کل را فدای  تعدادی معدود و انگشت شمار نمود .

وی در پایان اذعان داشت : خوشبختانه با تمام محدودیتها در فضای مجازی تک چهره هایی داریم که با محور سخنان حضرت آقا حتی در انتخابات میان دوره ای  امریکا هم توانستیم  تاثیر گذار باشیم  و  این حرکتها قطعا " منشا خیرات و عامل  حکمرانی مطلوب در کشور با محوریت مقام  معظم رهبری می باشد .