رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دعوت فرماندار البرز از مردم شریف شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان


12 آبان, 1397 - 15:24 -- روابط عمومی فرم...

دعوت فرماندار البرز از مردم شریف شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان

رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز با صدور پیامی از عموم مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی" فرماندار شهرستان البرز  با صدور پیامی از عموم مردم شهرستان البرز  جهت حضور  گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت بعمل آورد.

در متن این پیام آمده است : 

بسمه تعالی 
13 آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران در مسیر استکبار ستیزی است. سیزدهم آبان به همگان آموخت که می‌توانند چپاولگران را به زانو درآورده ومی‌توانند هویت خود را با نفی قدرت‌های استعماری تعریف کنند و در یک کلام با به ارمغان آوردن غروری مقدس و حماسه آفرین به آنها آموخت که دیوار ظلم و ستم شکستنی است. 

گر چه بار دیگر امریکا جنایتکار سعی در تشدید تحریم ها علیه میهن عزیز اسلامیمان را دارد، ولی در طول تاریخ ثابت شده است که دشمنی آشکار امریکا با نظام و  انقلاب اسلامی نتیجه ای جز درخشش و پیشرفت ایران اسلامی در سایۀ تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری  (مدظله العالی ) و بصیرت  مردم ندارد.

اینجانب نیز ضمن دعوت از عموم مردم شریف شهرستان البرز جهت حضور در این راهپیمایی عظیم،  اعلام می دارم  مردم  بعنوان صاحبان اصلی انقلاب با حضور  در راهپیمایی ۱۳ آبان راه شهدای گرانقدر را  که مبارزه با استکبار است ادامه خواهند داد و بیزاری خویش را نسبت به کفر وشرک اعلام خواهند کرد وبا حضور پرشورشان در این راهپیمایی  در کنار دانش آموزان و دانشجویان توطئه های دشمنان علیه نظام را خنثی خواهند کرد.


رضا گروسی 
فرماندار شهرستان البرز