رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رعایت اصول پدافند غیرعامل آستانه آسیب پذیری را افزایش وکاهش خسارت احتمالی را بدنبال دارد


8 آبان, 1397 - 14:45 -- روابط عمومی فرم...
بخشدار مرکزی البرز:

رعایت اصول پدافند غیرعامل آستانه آسیب پذیری را افزایش وکاهش خسارت احتمالی را بدنبال دارد

بخشدار مرکزی البرز گفت : با رعایت اصول پدافند غیرعامل تهدیدات و آسیبها شناسایی و سدی در برابر تهدیدات احتمالی ایجاد می شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" صدیقه ربیعی " بخشدار مرکزی البرز در همایش پدافند غیر عامل و امنیت غذایی با اشاره به اهمیت رعایت اصول پدافندی در تمامی حوزه ها  گفت : با رعایت اصول پدافند غیرعامل تهدیدات و آسیبها شناسایی و سدی در برابر تهدیدات احتمالی ایجاد می شود .

 وی ادامه داد: رعایت اصول  پدافند غیرعامل آستانه آسیب پذیری را افزایش وکاهش  خسارت را بدنبال دارد.

ربیعی تاکید کرد: با رعایت اصول پدافندی بدنبال بقا ، استمرار فعالیتهای حیاتی ، کاهش خسارات و هزینه های ناشی از آن  در زمان وقوع حوادث هستیم . 

وی با تاکید بر اهمیت رعایت اصول پدافند غیر عامل در بخش کشاورزی گفت : اگر در این حوزه به نحوه تولید  محصولات استراتژیک بی توجهی شود و یا مورد غفلت واقع شود مشکلات فراوانی را برای بهره برداران ایجاد خواهد کرد ، اما با  پدافند غیرعامل تهدیدات و آسیبها شناسایی می شود و سدی در برابرتهدیدات احتمالی ایجاد می نمائیم .

بخشدار مرکزی البرز در پایان به اهمیت تامین امنیت غذایی اشاره نمود و اذعان داشت : سلامت یک جامعه در هر شرایطی حتی در زمان بروز بحران و حوادث حائز اهمیت  است لذا  در بخش کشاورزی با مدد رعایت اصول پدافند غیرعامل  میتوان در تامین  امنیت غذایی کشور، تولید و سلامت غذا گام برداشت .