رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اعمال تحریمها وظایف ما را سنگین تر می کند


7 آبان, 1397 - 13:09 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

اعمال تحریمها وظایف ما را سنگین تر می کند

فرماندار البرز گفت : تحریمهای ظالمانه آمریکا در این سالها بر کشور اعمال شده ، تنها در مواقعی فراز و نشیب داشته و بازگشت تحریمها تنها وظایف ما را سنگین تر می کند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی " فرماندار شهرستان البرز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم ۱۳ آبان که با حضور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد ، ضمن تسلیت اربعین حسینی گفت : راهپیمایی اربعین  نشان دهنده اقتدار تشیع در جهان بوده و نظیر این همایش شیعی در جهان وجود نداشته و بی بدیل است،  برای همین  استکبار از برگزاری این راهپیمایی اظهار ترس و نگرانی می کند .

وی ادامه داد:  تحریمهای ظالمانه آمریکا در  سالهای پس از انقلاب بر کشور اعمال شده ، تنها در مواقعی فراز و نشیب داشته و بازگشت تحریمها تنها  وظایف ما را سنگین تر می کند . 

گروسی افزود : ۱۳ آبان تنها  مختص حضور  دانش آموزان نیست لذا  با جدیت ، اهمیت  و شکوه برگزاری برنامه های آن را پیگیری و اجرا می کنیم تا همه اقشار مردم در این روز بطور  منسجم  در کنار هم باشند .

وی  با اشاره به اهمیت  نشر دستاوردهای انقلاب، نظام جمهوری اسلامی  و دولت  اظهار داشت :  مجموعه فرمانداری شهرستان البرز پس از جلسه با نماینده ولی فقیه در استان در  خصوص ارائه  عملکرد و دستاوردهای نظام با تشکیل جلسه شورای اداری این موضوع را پیگیری نموده زیرا حرکت درست در توصیف عملکرد نظام حائز اهمیت است . 

فرماندار البرز افزود : ساختار جمهوری اسلامی با تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری  بگونه ای طراحی شده  است که شاید فشار و سختی وارد شود ولی  قابل فروپاشی نیست زیرا خون شهدا بیمه گر این انقلاب و نظام است .

وی تاکید کرد : شهرستان البرز خود یکی از دستاوردهای انقلاب  است و هر آنچه در زمینه زیر ساختها و به طبع آن پرورش جوانان و  جامعه موفق بدست آورده  ثمره انقلاب می باشد . 

گروسی در پایان یادآور شد در روستاهای نصرت آباد و حصار خروان نیز بمنظور هر چه  باشکوه تر  برگزار کردن مراسم ۱۳ آبان  راهپیمایی برگزار خواهد شد .