رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حضور فرصت طلبان و تفکرات مسموم در هر دو طیف سیاسی آفت جریانهای سیاسی کشور است


29 مهر, 1397 - 17:32 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

حضور فرصت طلبان و تفکرات مسموم در هر دو طیف سیاسی آفت جریانهای سیاسی کشور است

فرماندار البرز گفت: مشکلات امروز کشور تنها اقتصادی نیست اگر اینگونه القاء شود آسیب است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی " فرماندار شهرستان البرز، در نشست با جمعی از اصلاح طلبان شهرستان با اشاره به مشی اصلاح طلبی خویش گفت : با حرف و توصیه کسی اصلاح طلب نشده ام و با توصیه کسی نیز از اصلاح طلبی خود دست نمی کشم ، اما هر دو تفکر اصلاح طلبی و اصولگرایی قابل احترام هستند و حضور فرصت طلبان و تفکرات مسموم در هر دو طیف سیاسی جریانهای سیاسی کشور است . 

وی با اشاره به  ویژگی های صداقت ، پاکدستی ، پاسخگویی قانونمندی و اخلاق محوری بعنوان مصادیق تفکر اصلاح طلبی گفت :اصلاح طلبی ، تفکرش و اصلاح طلبان  واقعی حضورشان نعمتی انکار ناپذیر برای نظامند.

 فرماندار البرز همچنین اذعان داشت : رابطه فعالان و رهبران اصلاح طلب در هر سطح رابطه معلم و متعلم است نه مرید و مراد. 

وی ادامه داد: هر تفکری می بایست به میزان مخاطبان تریبونش نظر داده و قطعا" به همان میزان هم از آن انتظار وجود دارد و باید پاسخگو باشد. 

گروسی افزود : مشکلات کشور در شرایط کنونی تنها مشکلات اقتصادی نیست که اگر اینگونه و تک محور القا شود آسیب رسان خواهد بود. 

فرماندار البرز در پایان ضمن دعوت از همه گروه ها و جریانات سیاسی به همدلی و برگزاری این قبیل نشستها گفت: هدف از برگزاری این جلسات اطلاع از شرایط و وضعیت یکدیگر و جامعه است تا بتوانیم به بهترین شکل انتظارات را متعادل کنیم .