رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زیرساخت های ورزشی ایجاد شده در دولت تدبیر وامید به تنهایی بیش از دوره قبل از انقلاب است


28 مهر, 1397 - 22:54 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

زیرساخت های ورزشی ایجاد شده در دولت تدبیر وامید به تنهایی بیش از دوره قبل از انقلاب است

فرماندار البرز گفت : میزان زیرساخت های ورزشی که در دولت تدبیر وامید ایجاد شده به تنهایی بیش از امکانات این حوزه در دوره قبل از انقلاب  است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

 " رضا گروسی "  فرماندار شهرستان البرز ، در جلسه  شورای ورزش این شهرستان  که با حضور علایی مقدم مدیرکل ورزش وجوانان استان برگزار شد گفت : هدف بدخواهان و بیگانگان  از ایجاد فضای روانی منفی دربین جامعه، نادیده انگاشتن امکانات ایجاد شده در دوران ۴۰ ساله انقلاب است . 

وی ادامه داد: آنچه در قالب عملکرد بیان می شود، می بایست بر مبنای آمار واطلاعات  قلطعی باشد که در حوزه ورزش و زیرساخت های آن قطعا" برای مردم ملموس وقابل مشاهده است، زیرا میزان زیرساخت های ورزشی که در دولت تدبیر وامید ایجاد شده به تنهایی بیش از امکانات این حوزه  در دوره قبل از انقلاب  است .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به ضرورت   آگاهی و شناخت از جنگ روانی و سیاه نمایی که دشمن به راه انداخته تا دولتمردان ومسئولین را مرعوب کند،  اظهارداشت: هر نمایش ضعیفی از سوی مدیران و مسئولان در دفاع از دستاوردهای ۴۰ساله  انقلاب به حساب کل نظام نوشته خواهد شد.

فرماندار البرز تصریح کرد: ضروریست مسئولین دستگاه ها با احصاء اقدامات صورت گرفته بعد از انقلاب  و مقایسه آن با پیش از انقلاب،  برکات و دستاوردهای نظام را که ثمره ی خون شهدا است را به اطلاع عموم برسانند. 
گروسی افزود: در این حوزه نیز  لازم است تا شورای ورزش با برعهده گرفتن محوریت امور ورزشی و مدیریت آن با هدفمندسازی فعالیتها ، راهبردها را تبیین نماید تا نتیجه نهایی بنحو مطلوب حاصل شود .
وی در ادامه  یادآورشد: ورزش در کنار بهداشت و آموزش و پرورش یکی از ضروریات جامعه  ماشینی امروزی است که با کمترین هزینه می تواند موثرترین راه برای دستیابی به سلامت جامعه باشد برهمین اساس نباید از نقش موثر این حوزه  در سلامت ونشاط جامعه که بازدارنده آسیب های اجتماعی نیز می باشد ، غافل شد.
فرماندار البرز  هم چنین بر  تقویت ورزش همگانی و قهرمانی تاکید و این دو را از جمله برنامه های محوری واساسی شورای ورزش خواند وگفت: لازم است حداقل یک برنامه  ورزش همگانی ماهانه در سطح شهرستان گنجانده  و ضمن اجرای باکیفیت در قالب مضامین مختلف ارائه شود.
گروسی در این جلسه   بار دیگر  از دست اندرکاران برگزاری یادواره شهدای شهرستان البرز بخاطر برگزاری پرشور این برنامه فرهنگی عظیم  تقدیر کرد .
در پاین این جلسه نیز از زحمات  مدال آوران بین المللی شهرستان تجلیل شد.