رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رویکرداستکبار برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ،جنگ اقتصادی و دامن زدن به التهاب بازار است


16 مهر, 1397 - 10:06 -- روابط عمومی فرم...
معاون سیاسی فرماندار البرز:

رویکرداستکبار برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ،جنگ اقتصادی و دامن زدن به التهاب بازار است

معاون فرماندار البرز گفت : مخالفان نظام برای پیشبرد اهداف خود با جنگ اقتصادی به التهاب بازار دامن میزنند اما با همدلی و همراهی فضا را برای برهم زنندگان امنیت روانی بازار نا امن خواهیم ساخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،


" میکائیل سلمانی " معاون فرماندار البرز در نشست  با روسای اتحادیه ها ورییس اتاق اصناف شهرستان البرز ضمن اشاره به موضوع احتکار و افزایش بی رویه قیمت ها گفت:باید در چهارچوب ضوابط وقانون به نابسامانی های عرضه اقلام دربازار نظارت صورت گیرد تا آرامش در  بازارحاکم  شور و فضایی برای برهم زنندگان امنیت روانی جامعه ایجاد نشود.

وی افزود: رویکرد مقابله استکبار با نظام جمهوری اسلامی ،جنگ اقتصادی است که برای پیشبرد اهداف خود به به التهاب بازار دامن میزنند و به دنبال حاکم ساختن جوی همراه با ناامیدی از آینده ای مبهم در ذهن اقشار جامعه هستند . 

سلمانی بیان داشت: باید ازتمامی ظرفیت های قانونی وهمراهی مردمی برای تامین امنیت و حاکم ساختن جوی آرام در فضای کسب وکار بهره گرفت.. 

وی تاکید کرد : در فضای حاکم، مدیران ومسئولان ضمن درک وضعیت کنونی،درمیان کسبه صنوف مختلف حضوریابند و با رسیدگی به دغدغه مردم رسیدگی کنند و نظارت و تشدید بازرسی را در دستور کارخود قرار دهند.

در پایان این جلسه نیز  روسای اصناف به تبادل نظر و بیان دیدگاه ها و دغدغه های خودپرداختند.