رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نیروی انتظامی نقش آفرینی ماندگار در تامین امنیت کشور در کنار سایر نیروهای امنیتی دارد .


14 مهر, 1397 - 14:30 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

نیروی انتظامی نقش آفرینی ماندگار در تامین امنیت کشور در کنار سایر نیروهای امنیتی دارد .

فرماندار البرز گفت : نیروی انتظامی مردم را به منزله خانواده خویش و میهن را خانه خود می داند و برای حفظ امنیت ملت و میهن از هیچ کششی فروگذار نمی کنند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"رضا گروسی " فرماندار شهرستان البرز در صبح گاه  نیروی انتظامی که بمناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی برگزار شد ، گفت : سبز پوشان نیروی انتظامی مردم را به منزله خانواده خویش و میهن را خانه خود می داند و برای حفظ امنیت ملت و میهن از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و  نقش آفرینی ماندگار در تامین امنیت کشور در کنار سایر نیروهای امنیتی همچون سپاه و ارتش  دارند .

وی ادامه داد: تامین امنیت هیچ وقت برای نیروی انتظامی به فراموشی سپرده نشده و در تمامی برهه ها حتی پس از جنگ تحمیلی نیز این عزیزان در داخل کشور بعنوان مدافعان حریم امنیت  کشور فعالیت داشته و در عرصه فعالیتشان شهدای زیادی نیز تقدیم نموده اند .
گروسی  نقش بازدارنده نیروی انتظامی را در کنترل جرایم فضای مجازی بسیار حساس دانست و اظهار داشت:  اتفاقاتی که امروز در عرصه اقتصاد کشور افتاد و کنترل آن  نقش نیروی انتظامی را  در عرصه خدمت  بی بدیل و بی نظیر نشان داد .

فرماندار البرز در پایان با اشاره به وظایف گسترده زحمتکشان این عرصه در قالب نیروهای مرزبانی ، پلیس۱۱۰ ، سایبری  و مبارزه با جرایم فضای مجازی ،  مواد مخدر و بسیاری زمینه های دیگر از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر نمود .