رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نظام جمهوری اسلامی اقتدار خود را مدیون خون شهداست


8 مهر, 1397 - 16:49 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

نظام جمهوری اسلامی اقتدار خود را مدیون خون شهداست

فرماندار البرز گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا از وظایف همه ماست و باید در این زمینه بیشترین تلاش را داشته باشیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی " فرماندار شهرستان البرز در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ۳۰۰۰ شهید استان  و یادواره شهدا شهرستان البرز ،گفت : نظام و دولت جمهوری اسلامی اقتدار خود را مدیون خون شهداست که با جان‎فشانی خود  اقتدار نظام جمهوری اسلامی را رقم زده اند .

وی در ادامه با اشاره به سخنرانی  مقتدرانه ریاست جمهوری اسلامی ایران دکتر روحانی در مجمع سالیانه سازمان ملل گفت :شایسته است  از مواضع هوشمندانه ریاست جمهوری که در راستای حفظ و حمایت  سیاستهای نظام جمهوری اسلامی صورت گرفت تقدیر نماییم ،  زیرا این مهم  موجبات  عزتمندی ایران اسلامی ، تفهیم اهداف و آرمانهای انقلاب،  سربلندی و آزادگی کشورمان  را به نحو مطلوب فراهم و به گوش همگان رساند . 

فرماندار البرز افزود : امیدوارم تمامی تلاشهای زحمتکشان نظام و دولت منجر به حل بخشی از مشکلات مردم شده و این مشکلات را مرتفع سازد .

وی هم چنین با اشاره به برگزاری  یادواره شهدا و تجمع بسیجیان شهرستان  گفت : در نظامی که موفقیت و سرافرازی خود را مدیون خون شهدای این مرز و بوم است می بایست دست اندر کاران امر  برای اجراء هر چه بهتر این کنگره  تمامی تلاش خود را به کار بسته و از هیچ کوششی فروگذار نکنند .

فرماندار البرز  در پایان تاکید کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا از وظایف همه ماست که امیدوارم در این زمینه بیشترین تلاش خود را داشته باشیم .