رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

میز خدمت واستقرار دولت الکترونیک نقش مهمی در تسهیل خدمت رسانی به مردم دارد


5 مهر, 1397 - 09:38 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

میز خدمت واستقرار دولت الکترونیک نقش مهمی در تسهیل خدمت رسانی به مردم دارد

فرماندار البرز گفت: استقرار میز خدمت و ارایه خدمات متنوع الکترونیکی در جهت روان سازی انجام امور بمنظور افزایش شفافیت و سرعت در خدمت رسانی به ارباب رجوع صورت گرفته است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی" فرماندار این شهرستان ،  در بازدید از شعبه شهرصنعتی البرز سازمان تامین اجتماعی گفت: میز خدمت واستقرار دولت الکترونیک نقش مهمی در تسهیل خدمت رسانی به مردم دارد وهم چنین  استقرار میز خدمت و ارایه خدمات متنوع الکترونیکی خصوصا در شعب سازمان تامین اجتماعی در جهت روان سازی انجام امور بمنظور افزایش شفافیت و سرعت در خدمت رسانی به ارباب رجوع نقش مهمی دارد.

وی افزود : کار در سازمان تامین اجتماعی باید با روحیه جهادی ،تلاش شبانه روزی و نگاه حمایتی همراه باشد و مدیران و کارکنان این سازمان با تلاش مضاعف و خدمتگزاری بیشتر فعالیت نمایند. 

فرماندار البرز همچنین کسب عنوان شعبه نمونه برتر استانی  میزخدمت این شعبه  را حاصل  تلاش مجدانه  رئیس وکارکنان  مجموعه خواند وگفت: عملکرد خوب سازمان تامین اجتماعی می تواند مردم را به آینده اجتماعی خود امیدوار کند و به همین دلیل کار در این سازمان، مهم و مقدس است .

نماینده عالی دولت در شهرستان  گفت : این شعبه به تنهایی ۲۰درصد ازکل بیمه شدگان اعم از اجباری ، اختیاری، مشاغل آزاد استان  قزوین را به خود اختصاص داده و ۳۷۸۶۰ نفر از خدمات درمانی و حمایتی این شعبه استفاده میکنند لذا  توجه ویژه مسئولین این  سازمان  برای مرتفع کردن مسائل این شعبه ضروری است .

فرماندار البرز تسریع در  اقدامات لازم برای پیشبرد و تحقق دولت الکترونیک در راستای کاهش مراجعات حضوری به ادارات به ویژه تامین اجتماعی را یک نیاز ضروری خواند و گفت:با تنوع بالای خدمات ارائه شده  در میز خدمت این شعبه  و  مراجعه حضوری کمتر کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران طی ۴ ماهه ۹۷  دستاوردی  قابل قبول و ارزشمند برای این مجموعه است.
درپایان این دیدار نیز  فرماندار البرز با حضور  در محل استقرار  میز خدمت این مجوعه پای صحبت مراجعین نشست و بر تکریم ارباب رجوع ،پیگیری ویژه درخواست های مردم و تسریع در حل مشکلات مراجعین تاکید کرد.