رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هر زمان در کشور وحدت و همدلی تقویت شده بستر مشارکت مردم مهیا و شاهد کاهش جرم و جنایت بوده ایم


13 تير, 1397 - 15:58 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

هر زمان در کشور وحدت و همدلی تقویت شده بستر مشارکت مردم مهیا و شاهد کاهش جرم و جنایت بوده ایم

فرماندار البرز گفت: از مهم ترین مسائل در جامعه امروز توجه به امور اجتماعی و فرهنگی است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی" فرماندار شهرستان البرز در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور امام جمعه الوند و مدیران شهرستان برگزار شد ، گفت : پاشنه آشیل مسائل جامعه امروز توجه به اموز اجتماعی و فرهنگی است. 

وی  افزود : هر زمان در کشور وحدت و همدلی تقویت شده بستر مشارکت مردم مهیا و شاهد کاهش جرم و جنایت بوده ایم .

گروسی در ادامه به ضرورت کاهش مصرف انرژی در  دستگاه ها ی اجرایی اشاره نموده و اذعان داشت :  همگی می بایست در کاهش مصرف انرژی ، خاموش کردن وسایل سرمایشی بعد از ساعت ۱۱ اهتمام داشته باشیم تا در فصل تابستان  دچار کمبود نشویم.

فرماندار البرز تاکید کرد:  مدیران و  روسای ادارات می بایست  به عنوان الگو و مدیر جهادی عمل نموده وعملکرد نظام را به گوش مردم برسانند که یکی از  ضعفها اطلاع رسانی ناکافی از خدمات ارائه شده  به عموم  مردم است. 

وی تصریح کرد : اگر کسی در تریبون هایی که در اختیار دارد حرفی غیر از اتحاد، همدلی و یکپارچگی بر زبان بیاورد قطعاً لطمه سنگینی بر همدلی عموم وارد کرده و بیگانه است .

گروسی ادامه داد : در شرایط کنونی کشور  در منطقه و جهان ،کسی حق نقد غیر منصفانه را ندارد پس باید رفتار خود را تغییر دهیم واگرتغییر ندهیم مطمئن باشید مردم  آگاه بوده وتغییر خواهند داد. 

وی در پایان گفت  :  در دیدار های چهره به چهره با مردم مخصوصا سه شنبه ها  تمام روسای ادارات با روحیه انقلابی ودر خدمت به مردم کوشا باشند و اگر  مسئولی این توانایی را در خود نمی بیند باید کنار برود.