رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حمایت از کالای ایرانی صرفا با خرید محقق نمیشود


19 فروردين, 1397 - 12:21 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

حمایت از کالای ایرانی صرفا با خرید محقق نمیشود

سرپرست فرمانداری البرز گفت: حمایت از تولید کالای ایرانی مکمل خرید کالای ایرانی ولازمه تحقق شعار سال است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

“محمد نصیری” سرپرست فرمانداری البرز در اولین جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی  برگزار شد، گفت: ضروریست با حمایت وتلاش همه جانبه  مسولان  و مردم ابعادمتعدد حمایت از تولید کالای  ایرانی  مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: با نام گذاری سال جدید توسط رهبرمعظم انقلاب به تحقق هدف ایجاد اشتغال به عنوان مهمترین اولویت ودغدغه  دولت  کمک شایانی خواهد شد ، چون با خرید کالای داخلی یک واحد تولیدی در چرخه تولید همچنان فعال مانده و در پس آن  اشتغال زایی نهفته است که با فرایند حمایت از کالاهای ایرانی با جذب اعتبارات ملی وترغیب سرمایه گذار در  بخش های صنعتی و تولیدی شاهد شکوفایی صنایع و رونق اقتصاد خواهیم بود.

 نصیری ادامه داد: یکی از ابعاد تحقق حمایت از کالای ایرانی مبارزه مستمر و هدفمند با قاچاق کالاست و ضروری است بیش از پیش اقدامات موثری با همکاری سیستم قضایی و انتظامی صورت پذیرد تا بخش قابل توجهی از دغدغه های  تولید کنندگان مرتفع گردد.

سرپرست فرمانداری البرز تاکید کرد: تولید کنندگان  با توجه و نگاه کارشناسی به  بازار دست نخورده 80میلیونی داخلی نگاه کنن و با نیاز سنجی درست وارایه محصولاتی فراخور نیاز مردم و توجه به بازار رقابتی سالم بتوانند سهم بالایی از بازار مصرف کالاهای خود را در داخل تامین کند ومانع  خروج ارز و سرمایه کشور شوند .

نصیری در ادامه اظهار داشت : همچون سال های گذشته با تشکیل ستاد تحقق شعار سال میزان پیشبرد و راهکارهای ارایه کمک به تحقق شعار توسط مجموعه وسیع تری از مسولان مورد کارشناسی قرار خواهد گرفت و از هیچ مساعدتی برای به حرکت درآمدن چرخ تولید داخلی مضایغه نخواهیم کرد.

وی در پایان  گفت:  مسولان تکریم ارباب رجوع را در سال جاری در راس امور خود قرارداده واز طریق  ملاقات مردمی در طی هفته و حضور در میز خدمت در روزهای جمعه برای شنیدن و پاسخگویی به مطالبات مردم غافل نشوند چرا که رضایت مندی مردم موجب تقویت بنیان  نظام و دولت که برآمده از رای ملت است خواهد شد .