رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دولت تدبیرو امید نیازمند حمایت تمامی جریانات و گروههاست چراکه این دولت دولت مردم است


22 اسفند, 1396 - 14:31 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

دولت تدبیرو امید نیازمند حمایت تمامی جریانات و گروههاست چراکه این دولت دولت مردم است

سرپرست فرمانداری البرز گفت : موفقیت دولت موفقیت نظام است‌ هم دولت و هم نظام متعلق به ملت است بنابراین تقویت این دو جایگاه عزت ملت ایران را درنزد جهانیان افزون خواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز، در نشست صمیمی با معتمدان و حامیان دولت شهرستان البرز گفت : دولت تدبیرو امید نیازمند حمایت تمامی جریانات و گروههاست چراکه این دولت دولت مردم است و ۲۴  میلیون رای به رییس جمهوربهترین گواه و تایید این مطلب است. 

نصیری افزود: حامیان دولت باید گفتمان فراجناهی و مردمی بودن دولت را درجامعه و دربین اقشارمردم جریان سازی کنند تا حرکت عمومی و اجماع ملی برای تقویت دولت درداخل و حمایت از آن درخارج برای مقابله با تهدیدات بیگانگان  شکل گیرد.

 وی ادامه داد : انتظار از معتمدین ، گروههای مرجع و حامیان دولت ،  حمایت ، پشتیبانی و البته دفاع واقع بینانه ازاقدامات و عملکرد دولت ، ایجاد امید درجامعه ودربین مردم  بدون توقع ، سهم خواهی وحمایت آشکار وبا افتخار از دولت منتخب ملت و تاییدات رهبری نظام  و بار مسئو لیت عملکرد و اقدامات دولت را بردوش کشیدن و شانه های خود را بالا نگه داشتن است چراکه دشمنان قسم خورده منتظر خم شدن شانه ها و نظاره گر خستگی ما هستند .

سرپرست  فرمانداری شهرستان البرز اذعان داشت :  قصد داریم با ایجاد تعامل و همکاری  اینگونه نشستها را با تمامی جریانات ، گروهها ، افکارو اندیشه ها برگزار و ازظرفیت  آنها به نفع تقویت نظام ،  دولت  و مردم استفاده کنیم .

نصیری درپایان گفت:  موفقیت دولت موفقیت نظام است‌ هم دولت و هم نظام متعلق به ملت است بنابراین تقویت این دو جایگاه  عزت ملت ایران را درنزد جهانیان افزون  خواهد کرد .