رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بخشدار مرکزی البرز از افتتاح ۱۵ طرح عمرانی در این بخش همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد


17 بهمن, 1396 - 21:49 -- روابط عمومی فرم...

بخشدار مرکزی البرز از افتتاح ۱۵ طرح عمرانی در این بخش همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد

بخشدار مرکزی البرز گفت : ۱۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۹میلیارد و ۳۶۰میلیون ریال همزمان با دهه مبارک فجر در بخش مرکزی البرز به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

"صدیقه ربیعی" بخشدار مرکزی البرز در خصوص طرح های در حال افتتاح و بهره برداری شده در سطح روستاهای بخش مرکزی البرز در دهه مبارک فجر اظهار کرد: در روستای کوچار ۴ پروژه شامل سنگفرش معابر، زیرسازی معابر، جدولگذاری معابر و ساخت و نصب سطل مکانیزه زباله به بهره برداری رسید و ۳۶۴ میلیون تومان از محل اعتبارات اختصاص یافته به دهیاریها در قالب ارزش افزوده هزینه شده است.

وی بیان کرد: در روستای پیریوسفیان نیز ۴ پروژه شامل سنگفرش معابر، جدولگذاری معابر، زیرسازی معابر و آسفالت معابر با اعتبار  ۶۴۰ میلیون تومان و در روستای حسن آباد کلج ۴ پروژه شامل سنگفرش معابر، زیرسازی معابر، آسفالت معابر، ساخت و نصب سطل مکانیزه زباله با اعتبار ۶۹۸ میلیون تومان از محل اعتبارات اختصاص یافته به دهیاریها در قالب ارزش افزوده هزینه شده است.

بخشدار مرکزی البرز عنوان کرد: در روستای کمال آباد نیز دو پروژه شامل زیرسازی و آسفالت معابر با اعتبار ۲۱۰ میلیون تومان و در روستای منبره یک پروژه شامل جدولگذاری معابر با اعتبار هزینه شده ۲۴ میلیون تومان از از محل اعتبارات اختصاص یافته به دهیاریها در قالب ارزش افزوده در دهه مبارک فجر به بهره برداری رسیده است.

ربیعی اظهار کرد: در مجموع در بخش مرکزی شهرستان البرز ۱۵ پروژه شامل سنگفرش معابر، زیرسازی و جدولگذاری معابر و  آسفالت معابر همچنین ساخت و نصب سطلهای مکانیزه زباله با اعتبار هزینه شده ۱۹ میلیارد و ۳۶۰میلیون ریال از محل اعتبارات اختصاص یافته به دهیاریها در قالب ارزش افزوده افتتاح و به بهره برداری رسیده است.